הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 16.9.2016 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 16.9.2016 - מערכת Best Trader

קשה קשה...
הימים האחרונים הביאו עמם מימוש ברוב המדדים, נראה שהכל "הולך קשה", והמדדים סוחבים על גבם משקולת אבל בפועל אף מדד עדיין לא שינה כיוון. המימוש הינו כזה שעדיין מותיר את ראשם של המדדים מעל נקודות התמיכה ושומר את האווירה החיוביות שנוצרה.
מדד המעו"ף – מבין כל המדדים שבהם ניגע בסקירה זו המעוף הוא עדיין המדד החלש ביותר. למעשה מאז חודש פברואר המדד מדשדש. גם כשנדמה היה שפרץ התנגדות בחודש יולי הוא לא באמת פרץ. לא היו בכך העוצמות הנדרשות ליציאה למהלך ומאז המדד מתקשה להתרומם. התנודות היומיות (וגם השבועיות) מינוריות והן מעידות על חוסר העיניין שיש לציבור במדד המעוף בשלב הזה. מי שמחפש מדד מעניין יותר בת"א ימצא אותו דווקא בת"א 75 שתיקן את מגמת העליה שלו ונראה מצויין להמשך. 
גרף מדד המעוף 16/9/2016 - שבועי
מדד ת"א 25 – גרף שבועי 1,434 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדד הדאקס הגרמני  

מדד הדאקס הגרמני הוא המדד שייצר עד כה שיאים יורדים במשך לא מעט חודשים ובחודש יולי דווקא פרץ מעלה. כעת ממתינים כולם לראות יקבל את התמיכה המיוחלת וייצור תחתית חדשה מעל התחתית הקודמת (שהיתה מעל 9,500 נקודות) וימשיך את מגמת העליה שבה החל ביולי. אין ספק שמדד הדאקס מושפע מהמתרחש בארה"ב. המשקיעים נשארים קשובים כל הזמן לכל אמירה בארה"ב הקשורה לריבית ולמערכת הבחירות. אווירה טובה בארה"ב תסייע למדד לטפס ואנו סבורים שכך גם יהיה.
גרף מדד הדאקס שבועי 16/9/2016 
מדד הדאקס – גרף שבועי 10,431 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדד S&P500  - כך נראית עוצמה

שם המשחק "שדור את התנודתית" !!! בשבוע שעבר נחבט מדד ה-S&P500 בעוצמה רבה מטה אך השבוע מצא את התמיכה שלו בדיוק במקום שבו ציפינו שיפגוש בה והקונים לא איחרו להגיע. התנודתיות גבוהה ולפעמים משבשת את התמונה הגדולה אבל התמונה לא השתנתה והיא: מגמת עליה. אם לא יהיו הפתעות צפוי מדד ה-S&P500 להמשיך צפונה לשיאים חדשים. כמובן שאם חלילה יפול מתחת ל-2,100 נקודות נבצע הערכה מחודשת של הדברים.
גרף מדד ה S&P500 שבועי 16/9/2016 
מדד S&P500 – גרף שבועי 2,147 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בסקירה/כתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.