הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת שוק ההון שבועית 18.7.2014 - מערכת Best Trader

סקירת שוק ההון שבועית 18.7.2014 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – בשבועות האחרונים אנו מציינים שוב ושוב כי המעוף ממשיך בצבירת כוחות לקראת הזינוק לשיא הבא וכי התמיכה בטווח הקצר – בינוני נמצאת באזור 1364 נקודות. לאחר שבשבוע שעבר קיבלו הסוחרים אישור ברור לתמיכה זו זינק המדד השבוע מ-1371.61 נקודות ל-1401.26 נקודות. זינוק של 30 נקודות ואל לנו לשכוח שכל זאת על אף שישראל נמצאת במצב רוח מלחמתי ובמקביל המדדים בארה"ב לא הראו עליה. אנו מציינים שוב ושוב כי המגמה ארוכת הטווח הינה עדיין עליה ברורה והיא אף עשויה להתגבר עת נראה זינוק לשיא חדש (מעל 1425 נקודות).

מדד המעוף

מדד ת"א 25 – גרף שבועי,   1401.26 נקודות. קרדיט: FXG פרימיום

מדד ה-S&P500

כבר שבועות שאנו מציינים כי מדד ה-S&P500 נראה מצוין וגם השבוע נאמר זאת. אף שאנו עומדים לקראת סגירת שבוע שלילי בהשפעת החדשות מרוסיה עוצמת העליות והתיאבון הגדול לסיכונים ממשיכים לתמוך במדד ה-S&P. מימוש / תיקון טכני הוא רק עיניין של זמן אבל גם הוא, כשיגיע, רק יעניק הזדמנות לקונים לנצל מחיר מוזל לקניות נוספות של מניות. ככה זה כשאין שום חלופה משמעותית להשקעת ההון.

s&p 500

מדד ה-500S&P גרף שבועי. 1958.12 נקודות. קרדיט: FXG פרימיום

 

מניה בפוקוס – טאואר סמיקונדוקטור מס' נייר: 1082379 (סימבול ארה"ב: TSEM )

מניית השבבים ממגדל העמק שנכללת במדד ת"א 100 / ת"א 75 גרמה בשנים האחרונות לא מעט כאבי ראש למשקיעיה. בשבועות האחרונים נראה כי החלפנו דיסק במניית טאואר וצריכים להתחיל לחשוב עליה במונחי עליה. אישור משמעותי למגמת העליה במניית טאואר ניתן לקבל מכמה כיוונים שונים: מבנה המחירים, סידור הממוצעים הנעים, שבירת ההתנגדות שהתבטאה בפסגה כפולה בנר ירוק משמעותי שנסגר בחלקו העליון סמוך לשיא השבועי, מחזורי המסחר הגבוהים מהממוצע השבוע ועוד. על הסיבות לכך לא נפרט כאן משום שהן רבות ומגוונות אך מעל כולן צבר המלצות חמות מצד אנליסטים המסקרים את המניה. כשמנחים טכנית את המניה ניתן לראות כי ההתנגדות הבאה עשויה להגיע בין 49-55 ₪/מניה ואילו סטופ-לוסים רבים ככל הנראה יונחו סביב 34 ₪/מניה – מה שמלמד שיחס הסיכון סיכון יצדיק קניה שלה ויביא ככל הנראה לכניסת כסף חדש למניה גם מצד משקיעים / סוחרים נוספים.

מניית טאואר

מניית טאואר גרף שבועי. 3810 נקודות. קרדיט: FXG פרימיום

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.