הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירה בורסה שבועית 2.5.2014 - מערכת Best Trader

סקירה בורסה שבועית 2.5.2014 - מערכת Best Trader

02-05-2014

מדד ת"א 25 סיים את שבוע המסחר ללא הכרעה ברורה. המדד נמצא בעיצומו של תיקו טכני תוך שהו משלים נסיגה של כ-40 נקודות מערכו בשבועות האחרונים וננעל בשער 1379.88 נקודות.
בנקודת הזמן הנוכחית ניתן לראות כי המדד מתקרב לתיקון בשיעור 38% ע"פ סרגל פיבונאצ'י וסביר להניח שהמשך המסחר בימים ובשבועות הקרובים וכמו כן קביעת עומק התיקון יקבעו בעיקר ע"י מצב הרוח שיושפע מהמסחר בוול סטריט. בכל מקרה מוקדם לומר שאנחנו משנים מגמה, אנו אפילו לא מקבלים רמז דק לכך נכון לרגע זה.

מדד תא 25


מדד ת"א 25 – גרף שבועי מעודכן לסיום יום המסחר 1.5.2014
מדד ה-500S&P – מיליון מילים מנסות לנתח כל תנודה קטנה במדד מאלף זוויות שונות אבל הגרף אומר רק דבר אחד ברור – מגמת העליה נכון לרגע זה הינה מגמת עליה ברורה וסדורה. נקודות השיא והשפל מסודרות על הגרף כאילו הוצאו מספרי לימוד של ניתוח טכני. כפי שהדברים נראים נכון לכתיבת שורות אלו אין סימנים לעצירה או האטת מגמת העליה במדד ה-אס.אנד.פי 500 וככל הנראה נכונו לנו עוד שיאים חדשים נוספים. אין זה אומר שלא יתכן שנראה תיקון טכני (אולי אפילו בקרוב) אך נראה שהריבית הנמוכה תומכת בשוק המניות האמריקאי ואין סדיקה ברצון הקונים לרכוש

מניות לפחות בשלב זה.

גרף וול סטריט

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה / סקירה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.