הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת בורסה שבועית 21.6.2014 - מערכת Best Trader

סקירת בורסה שבועית 21.6.2014 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – ריח של שיא היסטורי כבר באוויר

מדד המעו"ף סגר את שבוע המסחר בעליה קלה. כפי שמסתמן מהגרף פריצה לשיאים חדשים היא רק עניין של זמן, כך כתבנו בשבועות האחרונים וזה מה שמלמדים אותנו הגרפים. הביקושים קשיחים ומלמדים אותנו שהמימושים קצרצרים וחסרי משמעות ומיד אחריהם מוזרמות עוד פקודות ביקושים רבות אשר דוחפות את מחירי המניות והמדדים מעלה. חסרות למדד עוד כ-20 נקודות כדי לנפץ שיא היסטורי ולקבוע שיאים חדשים. לא נראה שיש משהו שיכול לעצור זאת על אף שרק בתחילת השבוע ריחפה אווירת מתח באוויר שנבעה בעיקר מהחשש להסלמה ביטחונית עקב חטיפת הנערים אבל עוד לפני שנחתם שבוע המסחר אנחנו כבר רואים שיא חדש מתקרב. מדהים. מזכיר טפלון, שום דבר לא נדבק ושם תרחיש לא באמת משפיע.

מדד תא 25

 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי – 1404.60 נקודות

מדד ה-500S&P – השור השועט
מספרים לנו שהכלכלה האמריקאית צומחת לאט (וזה נכון) אך מדדי המניות לא שמעו על זה והם שועטים למעלה כמעט מבלי לעצור. כבר שבועות שאנו מציינים כי מדד ה-500S&P נראה מצוין וגם השבוע אין חדש. לזה קוראים מומנטום. נראה שנתון בודד חלש מסיג את השוק מעט אחורה אך נתון חיובי ממריץ את השוק למעלה לשיא אחרי שיא. בקרוב יתחילו לדבר על המימושים שבאופק ועל רכישת הגנות זולות אבל עוד חזון למועד ובינתיים נהנה מכל עליה.

s&p 500


"משיא לשיא" – חוזה עתידי על מדד ה-500S&P – גרף שבועי 20-6-2014

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.