הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 24.10.2014 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 24.10.2014 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – החלק החיובי של השבוע

בסקירה הקודמת ציינו שדווקא המעוף נראה כאילו מצוי לקראת גל עולה. השבוע טיפס המדד בכ-12 נקודות, לא משהו להתגאות בו, בוודאי לא על רקע העליות הנאות שרשמו הבורסות בארה"ב. יחד עם זאת אנו עדיין סבורים שכל עוד מדד המעוף שומר על תמיכה מעל 1420 נקודות הסיכוי לעליה גדול מהסיכוי לירידה וכי על אף הנפילות שחוו השווקים החודש דווקא המעוף רשם ירידה מועטה יחסית. נמשיך לציין כי ההתנגדות הבאה לקראת 1470 נקודות (אזור שיא כל הזמנים) ! כך או כך, רצוי להישאר קשובים בימים אלו גם ליתר השווקים (אסיה, אירופה וארה"ב), משום שדרמות גדולות שם עשויות להכתיב את התנאים גם בתל אביב.
 מדד המעוף
מדד ת"א 25 – גרף שבועי, 1445.83 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד ה-S&P500 – עליה זמנית ?

בשבוע שעבר כתבנו כאן שהקונים הגיעו גם אם באופן זמני והשוק אכן "משך" את המחירים שוב כלפי מעלה אלא שלא הייתי מתבשם מהעליות של השבוע האחרון. העליות כרגע לא נראות כפי שנראית מגמת עליה. מחזורי המסחר אינם גבוהים כפי שהייתי מצפה לראות, מתנדים רבים מרמזים על כך שהעליה הנוכחית אינה בריאה אלא מלאכותית. היום בלילה יסגר שבוע המסחר והייתי אומר שהציפיה היא לא לראות המשך המגמה החיובית לאורך זמן רב, סביר יותר להניח שאנחנו נמצאים מעט לפני גל ירידות נוסף שעשוי להגיע ממש בשבועות הקרובים. עד אז ככל הנראה השוק צפוי לייצר מאבק בין קונים למוכרים סביב הרמות הנוכחיות (במילים אחרות דשדוש). תוך כדי כך רצוי לשים לב לנקודות ההתנגדות הרבות שנמצאות על גרף המחירים כבר ברמות המחירים בהם אנו מצויים.

מדד SP500 שבועי

 
מדד ה-S&P500 גרף שבועי. 1950.82 נקודות. קרדיט: FXGraph
 

מדד SP500 יומי
מדד ה-S&P500 גרף יומי. 1950.82 נקודות. קרדיט: FXGraph


אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.