הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 23.1.2015 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 23.1.2015 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – שומר על כוחו

בסקירות הקודמות ציינו את נקודת התמיכה סביב 1450 נקודות וחידדנו כי הסיכוי לעליה גדול מהסיכוי לירידה כל עוד שומרים על רמת תמיכה זו, גם אם תמיכה זו תשבר מטה להערכתנו יתקשה המדד לשבור את התמיכה הקיימת ב-1420 נקודות. השבוע ראינו שהמדד נחלש מעט אך עדיין שומר על רמת התמיכה. כפי שזה נראה, שיאים חדשים במעוף הם רק עיניין זמני. בחינה מחודשת של המדד תעשה בשבירת אחת מהתמיכות ו/או לאחר קביעת שיאים חדשים.

מדד המעוף 


מדד ת"א 25 – גרף שבועי, 1,455.66 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד מניות ת"א - תקשורת 

אחד הסיפורים החמים של השבועות האחרונים הוא הטלטלה שחזרה להכות במדד מניות ת"א תקשורת. חולשה שהתגברה לאחרונה עקב החרפת התחרות בענף. השחקנים החדשים נאבקים על כל לקוח בהובלת גולן טלקום שהשיקה השבוע חבילה חדשה ללקוחות עסקיים. התוצאות של החרפת המאבקים ניכרות על לוח התשואות של המניות וקשה לומר כעת היכן תעצר החולשה.
שם נייר משקל ב-% שער תשואת החודש

 

טבלת מניות תקשורות

 

מבחינה טכנית ניתן לציין כי השבוע נשברה תמיכה משמעותית במחזור מסחר גבוה שמסמן שככל הנראה אנחנו עדיין לא ראינו את התחתית על גרף המחירים.

מדד ת"א תקשורת


מדד ת"א תקשורת – גרף שבועי, 719.64 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד S&P500 – דראגי גרם לקונים להתעלם מסימני החולשה

בסקירה הקודמת ציינו כי הקונים עטים על כל ירידה והשבוע קיבלנו הוכחה לכך הפעם בחסות מריו דראגי. נגיד הבנק המרכזי האירופי (ECB) הכריז על תוכנית עסקית מגובשת להקלה כמותית רחבת היקף במסגרתה ירכוש אגרות חוב בסכום כולל של 60 מיליארד אירו בחודש והזרים מיידית חמצן לשווקים. מדד ה-S&P500 זינק ביום ה' ב-1.53% והעיר את השוק מהתנומה הקלה. לא מין הנמנע שנראה שוב שיא חדש כבר בימים הקרובים. נאמר זאת שוב, כאן אין בכלל מה לדבר – מגמת העליה מובהקת. כל ירידה מתגלה כזמנית וכהזדמנות של הקונים לעוד הגדלת אחזקות. זה נכון שעד אתמול ראינו כמה סימני חולשה אבל בצל החדשות הטובות המשקיעים פשוט רצים לאסוף מניות.

 

מדד S&P500

 
מדד ה-S&P500 – גרף שבועי, 2,062.14 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.