הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירה בורסה שבועית 23.5.2014 - מערכת Best Trader

סקירה בורסה שבועית 23.5.2014 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף סגר את שבוע המסחר בעליה ולעת עתה נראה שהשאיר מאחוריו את התיקון הטכני. כפי שמסתמן מהגרף פריצה לשיאים חדשים היא רק עיניין של זמן, כך כתבנו בשבועות האחרונים וזה מה שמלמדים אותנו הגרפים גם היום.

מדד תא 25

 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי (1389.31 נקודות).

השבוע פורסמו דוחות הבנקים הגדולים המהווים מרכיב חשוב במדד המעו"ף וברומטר מצוין לכלכלת ישראל. המדד כולל בתוכו את הבנקים: פועלים, לאומי, מזרחי, דיסקונט, הבינלאומי, פיבי, אגוד, ירושלים ועוד.  זה אולי הזמן לנתח את גרף מדד ת"א בנקים. מדד הבנקים מתקשה לשבועות האחרונים לחזור למגמת העליה שלוותה אותו תקופה ארוכה. בחודשים האחרונים בנה המדד תבנית התכנסות משולשת בעלת מבנה תחתיות עולה ושיאים בגובה זהה. האסטרטגיה הנכונה במקרה מהסוג הזה היא להמתין לפריצה ברורה של תבנית המשולש כלפי מעלה ולפי הנראה כרגע מועד הפריצה לא ירחק.
 מדד הבנקים
מדד ת"א בנקים – גרף שבועי (1318.38 נקודות).

מדד ה-500S&P נראה מצוין. מזה כמה שבועות אנו כותבים כאן כי המדד משייט על סף פריצה לעוד שיא היסטורי אך נכון לעתה  מדד 500 החברות המובילות עדיין לא פרץ אלא רק נצמד לשיא ונראה כאילו בונה עוצמה לקראת המהלך במה שנראה כמו "תיקון שטוח".
 

SPY


"נצמד לשיא" - תעודת הסל SPY (המחקה את מדד ה-500S&P) – גרף שבועי 22-5-2014

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.