הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירה שבועית 25.01.2013 - מערכת Best Trader

סקירה שבועית 25.01.2013 - מערכת Best Trader

מדד ת"א 25

מדד ת"א 25 סיים שבוע מסחר מעניין זה, בו ישראל סיכמה מערכת בחירות בחולשה מסוימת, המדד איבד השבוע כ-1% מערכו וזאת על רקע אופטימיות ניכרת לעין מעבר לים ואף נגיעה בשיאים חדשים במהלך המסחר.
מדד המעוף ממשיך בדשדוש - כדרכו בשבועות האחרונים. נדמה שכל עוד לא יפרצו אחד מגבולות הדשדוש 1165-1248 לא יתקבל כל איתות חשוב בנוגע למדד.
 

גרף


דווקא פקיעת האופציות בהתרחשה אתמול החסירה פעימות רבות מצידם של לא מעט סוחרים בשל הקריסה של מנית מלאנוקס במסחר המאוחר של יום ד' וההשפעה השלילית שהותירה מנית אפל על השוק לאחר פרסום דוחותיה.

 

כוכבת השבוע – מלאנוקס

מה לא נאמר ונכתב על מנית מלאנוקס במהלך השבוע, לפני ואחרי פרסום הדוחות בליל יום ד'. לצד המלצות סותרות מצידם של אנליסטים רשמה מלאנוקס קריסה של יותר מ-20% במסחר המאוחר מעבר לים מיד לאחר פרסום הדוחות וגררה את מנית מלאנוקס ליום אדום במיוחד גם כאן במסחר בת"א ביום ה'. אלא שממש כמו בסרטים בדיוק בנקודה הכי חשוכה מאיר האור וכשנפתח המסחר מעבר ליום באדום בוהק פתאום הגיחו המון קונים ומחקו לגמרי ירידה של כ-20% ולדקות מסוימות אף הביאו את מלאנוקס לצד הירוק. אמנם בסוף היום סגרה מלאנוקס בירידה קלה של 1.32% - אך השינוי המדהים וכמויות הקונים הגדולות שהכתיבו אמש את המסחר במנית מלאנוקס מעבר לים עשויים לתת את הטון גם בימים הקרובים. טווח מסחר תוך יומי כה רחב (41.75$- 55.11$ - תנודה של כ-25%) בו מניה דואלית הנסחרת גם במעו"ף לא זכור לי כבר תקופה ארוכה. אין ספק שזה רק ביטוי לעצבנות הרבה של הסוחרים בנייר זה. לא מומלץ לבעלי לב חלש או לסוחרים שאינם מיומנים !

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.