הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 27.5.2016 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 27.5.2016 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף - סגר שבוע חיובי (גם זה משהו...). ככל הנראה האווירה החיובית בעולם משפיעה לחיוב גם על המעוף השבוע. דחיפה נוספת מגיעה מכיוון מדד הגז נפט והנה המעוף פתאום מתרחק מעט מהתחתית שכולם כל כך חוששים שתשבר. זה לא סוד שאנו מציינים כאן כבר שבועות רבים שמדד המעוף נראה פחות טוב בהשוואה  למדדים המובילים בעולם. בעוד מדד ה-S&P500 מנסה לאתגר את שיא כל הזמנים המעוף עדיין מנסה להתאושש מהנפילות של תחילת 2016. בשבועות הקרובים נדע אם לאווירה החיובית של השבוע האחרון תהיה המשכיות. ככל הנראה הסוחרים ימתינו לפריצה של רמת 1500 הנקודות כדי להצטרף למגמה החיובית ועד שזה לא יקרה הסוחרים עדיין יתנהגו בחשדנות למדד.
גרף מדד המעוף 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי 1,430.5 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדד הנפט והגז – סוף סוף בשורות טובות הממשלה אישרה ביום א' ברוב מוחץ את מתווה הגז עם סעיף היציבות החדש והמרוכך והמניות הגיבו בהתאם בזינוק במחזורים גבוהים. למען האמת כבר ראינו זינוקים במניות הנפט והגז בחודשים האחרונים אבל במקרה הזה נראה שהמצב שונה משום שראינו פריצה אמיתית. ככל הנראה הסוחרים מבינים הפעם שיש על מי ועל מה לסמוך משום שהממשלה קצת יותר יציבה ו"קונים" את הבשורה. אם יש מדד שנראה טוב בבורסה המקומית זה מדד הנפט והגז.
גרף מדד הנפט והגז 
מדד הנפט והגז – גרף שבועי 969.32 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד S&P500 

אחרי שלושה שבועות של נסיגה במדד ראינו שבועיים אחרונים חיוביים. האם הפעם נראה ניפוץ של שיא כל הזמנים במדד ה-S&P500 – לא בטוח. נכון שישנה אווירה חיובית במדד את אם נתעלם לרגע מהרעשים (כמו למשל תיקונים קצרים) הרי שכבר כשנה וחצי מדד ה-S&P500 די מדשדש. כבר בנובמבר 2014 ראינו את המדד פורץ בעוצמה מעל לרמת 2000 הנקודות אבל מאז נסחר המדד בערך בין רמות 2000-2100 נקודות (למעט פרקי זמן קצרים). "סוחרי הדישדושים" כבר עושים כאן לא מעט כסף וסוחרי המגמה ימשיכו לאיתות ברור יותר שיגיע רק כאשר יפרוץ המדד את תחומי הדישוש.
גרף מדד ה S&P500 
מדד S&P500 – גרף יומי 2,090.10 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.