הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת בורסה שבועית 28.3.2014 האם השווקים לפני תיקון בטווח הקצר? מערכת Best Trader

סקירת בורסה שבועית 28.3.2014 האם השווקים לפני תיקון בטווח הקצר? מערכת Best Trader

כרגיל בתקופה האחרונה, נחתם אתמול עוד שבוע מסחר בבורסה לניירות ערך בת"א, עוד שבוע מסחר שבו נקבעים שיאים חדשים. כן אנחנו נמצאים בעיצומה של מגמת עליה ברורה שעפ"י כל הפרמטרים שנראים נכון לרגע זה נמצאת כאן כדי להישאר והערכת המצב הזו תישאר כל עוד המעו"ף מעל 1380 נקודות (וגם אם ישבור תמיכה זו נראה כי זה יהיה רק תיקון טכני זמני בשלב זה).

סקירת בורסה שבועית

 
מדד ת"א 25 – נכון לסוף יום המסחר 27-3-2014

 

העדר החלופות הראויות להשקעה עקב הריביות הנמוכות גורם למשקיעים בכל העולם להיצמד למניות שלהם ולאחוז בהם חזק ככל האפשר. לא בכדי, לא מן הנמנע שעל אף שמדד המעוף נושק ל-1,400 נקודות (ואף חצה אותו במהלך יום המסחר האחרון) מוקדם מידי לדבר על סוף המהלך או על "שיא אחרון".
מדד ה-500S&P נראה גם הוא מצוין, רצועת המסחר תחומה בתעלה עולה סדורה ממש כמו בספרים. הקונים והמוכרים מחליפים תפקידים בדיוק במועד שמצפים מהם. כעת נראה כי כל מימוש רק מצית את גל העליות שבא אחריו ומוקדם אפילו לדבר על תיקון בשלב זה. אומרים שאת עוצמת העליות בשוק ניתן למדוד בעיקר כשמספקים לו סיבה טובה לרדת. אז זהו ש... לשוקי המניות בעולם היו החודש מספיק סיבות לצאת לתיקון (ראו ערך המשבר באוקראינה) אך נכון לרגע כתיבת שורות אלו נראה שהשווקים ממש לא מתרגשים מאובמה, פוטין ומה שביניהם.

סקירת בורסה

 
מדד s&p500 כפי שהו משתקף מתעודת הסל spy– נכון לסוף יום המסחר 27-3-2014


סקירת שווקים | שוק ההון | מדד המעוף | מדד אס.אנד.פי 500 | מדד S&P500 | תעודת סל SPY

 

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה. 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.