הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 28.4.2017 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 28.4.2017 - מערכת Best Trader

הכל חוץ מת"א 35...

השבוע השתחרר לחץ עצום לאחר קבלת תוצאות הבחירות בצרפת מהן חששו משקיעים רבים בעולם לאחר שנחבטו מתוצאות הסקרים פעמיים בחודשים האחרונים (בחירת טראמפ, ברקזיט בבריטניה). מי שמנתח את המדדים המובילים מהארץ ומהעולם מבין מיד שקיים פעם עצום בין התנועות המתרחשות במדדי העולם לבין המדד המרכזי בבורסה שלנו (ת"א 35). בעוד המדדים כובשים שיא אחר שיא אצלנו מדד ת"א 35 פשוט רדום ומדשדש ברצועה צרה כבר כשנה וחצי.

 

מדד ת"א 35 – כאמור, מבחינת מדד ת"א 35 אין כרגע שום שינוי משמעותי. המדד תקוע בתוך מלבן, בתוכו יש ימים ספורים שהוא עולה ולאחר מכן ימים ספורים שבהם הוא יורד. לא ממש מעניין מישהו בשלב זה, לפחות עד שיפרוץ את המלבן לכיוון כלשהו.  
גרף מדד תא 35 
מדד ת"א 35– גרף שבועי 1,405 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדד ת"א 90 – אם מחפשים מדד מקומי מעניין מאוד, שנמצא כעת במגמת עליה מובהקת הרי שנמצא אותו בת"א 90. מיותר לציין שהמדד נמצא בשיא כל הזמנים ונראה מצויין גם להמשך. עד כה כל עצירה למנוחה קלה או לתיקון קצר מתבררים כזמניים בלבד ועד שיוכח אחרת פני המדד מעלה.
גרף מדד תא 90 
מדד ת"א 90– גרף שבועי 1,023 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד הדאקס הגרמני  

מאז חודש דצמבר בו פרץ המדד את הדשדוש בו שהה הוא נמצא במגמת עליה מובהקת והשבוע אף ניסה לפרוץ לשיא כל הזמנים כמעט בלי לשים לב (למעשה המדד כבר נמצא שם אך עדיין מוקדם לקרא לכך פריצה מובהקת.). אם אכן יצליח לפרוץ את שיא כל הזמנים (תרחיש שעתיד לקרות בסבירות גבוהה) צפויים לנו עוד שבועות רבים חיוביים לאחר מכן.
גרף מדד הדאקס הגרמני 
מדד הדאקס – גרף שבועי 12,433 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד S&P500  - מישהו אמר 2,400 ?

לאחר שבחודש פברואר כשל ולא שבר את מחסום ה-2400 נק' מנסה כעת מדד ה-S&P500  לקבוע שיא חדש ולנפץ גם את המחסום הזה. כפי שנראים פני הדברים, גם כאן מדובר רק בעיניין של זמן עד שנראה את המדד פורץ לשיא חדש.
גרף מדד ה S&P500 
מדד S&P500 – גרף שבועי 2,388 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בסקירה/כתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.