הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירה שבועית 30-8-2013 - מערכת Best Trader

סקירה שבועית 30-8-2013 - מערכת Best Trader

מדד ת"א 25

שבוע מסחר סוער במיוחד נחתם אתמול בבורסה בת"א ושוב אין בשורות בעלות תוכן ממשי במדד המעוף. במהלך השבוע שבר המעוף את קו התמיכה המשמעותי הממוקם באזור 1165 נקודות אך די מהר הבינו הסוחרים בבורסה כי אין ממש בשבירה זו וכי מדובר באיתות שווא והמדד נעל את שבוע המסחר בשער 1178.41 נקודות. הדרמה התרחשה בעיקר בזירת המסחר באופציות המעוף שם התנועות היו חדות מאוד בעיקר על רקע העובדה שהתמורות במזה"ת התרחשו בשבוע פקיעה. סוחרי האופציות למדו על בשרם את המשמעות של מכירת אופציות בסטיה נמוכה. הפקיעה בשער 1173.86 נקודות הותירה חורים עמוקים בכיסם של לא מעט סוחרים שהופתעו מהתנועה המהירה מטה. הנחת היסוד שלנו היא שהמילה האחרונה טרם נאמרה והחדשות הזורמות כל הזמן עשויות לשנות מהר מאוד את התמונה. כאמור, מדד ת"א 25 סיים עוד שבוע מסחר ללא בשורה משמעותית. הדשדוש הארוך שהחל אי שם באוקטובר 2012 נמשך "במלוא עוצמתו" ומתעלם לעת עתה לגמרי מכל ההתרחשויות. ההבדל היחיד מהשבוע הקודם הוא שכעת ניתן לצפות לימים בהם ישייט המדד באזור רצועת הדשדוש התחתונה (לפחות עד לחדשות המשמעותיות הבאות).

מדד המעוף 

מניה בכותרות – אחת ממניות המעוף שרשמו השבוע תנועה חדה ביותר היא מניית בזק. הזרים הזריזים שרצו ומימשו אחזקות בחדות (כ-13% !!!) במניית בזק עם ההחמרה במצב הביטחוני הבינו ככל הנראה מהר מאוד שטעו והמניה מיהרה לתקן ולשוב לעליות חדות בשני ימי המסחר האחרונים. הטעות לממש אחזקות בשיא הפאניקה התבררה ככפולה ומכופלת במיוחד משום שבשבוע הבא תחלק בזק דיבידנד נדיב ועל כן שבו הקונים די מהר וקפצו על המניה.

מניית בזק 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.