הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 31.10.2014 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 31.10.2014 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – שומר על התמיכה

בסקירה הקודמת ציינו את נקודת התמיכה סביב 1420 נקודות וחידדנו כי הסיכוי לעליה גדול מהסיכוי לירידה כל עוד שומרים על רמת תמיכה זו. ביום ה' המעוף בחן את נקודת התמיכה החשובה הזו אך עמד במבחן בהצלחה. הקונים הגיעו בזמן ודחפו את המדד מעלה. חשוב לומר כי התנהגות המעוף מנוגדת להתנהגות השוק האמריקאי שדווקא מראה בימים האחרונים סימני חיים אחרי החבטה שחטף בשבועות הקודמים.

מדד המעוף

 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי, 1424.37 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד הביומד – מוכה וחבוט

השבוע החלטנו להפנות זרקור לפינה היותר חשוכה של הבורסה – מדד הביומד. זה כבר הופך להיות מראה קשה לצפיה... מדד הביומד לא מפסיק לחטוף והשבוע הוא ננעל סמוך לשפל כל הזמנים. אז נכון שאנחנו לא יכולים לומר שיש לנו שפל חדש אבל מתקרבים לשם בצעדי ענק. המניות בעלות המשקל הרב ביותר במדד צוללות בהתמדה ורק החודש ניתן לומר כי מניית אבוג'ן איבדה כ-10.8% מערכה (מהווה כ-11.3% ממשקל המדד), קומפיוגן איבדה החודש כ-14.9% מערכה (מהווה כ-10.8% ממשקל המדד), פרוטליקס איבדה כ-5.9%, קמהדע איבדה החודש כ-7.1%, ולא תתפלאו לדעת שמניית בריינסוויי איבדה רק החודש כ-17.6% מערכה (מהווה כ-5.2% ממשקל המדד). אז ברור שעם מספרים כאלו לא פלא שמדד הביומד נראה כפי שהוא נראה. המשקיעים בורחים כל עוד הם יכולים ואין אפילו "חנינה" למי שרוצה לצאת מהשקעה של באחד מהניירות בשן ועין.

 

מדד ביומד

 
מדד הביומד – גרף שבועי, 668.97 נקודות. קרדיט: FXGraph

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.