הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> ציפייה מתוחה לדו"ח התעסוקה!

ציפייה מתוחה לדו"ח התעסוקה!

05-07-2013

מדדים

מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות"


המניות סיימו את יום רביעי בטון חיובי לאחר חצי יום מסחר בלבד, בעוד הסוחרים מיישרים פוזיציות לפני החג ונתוני התעסוקה של יום שישי. 3 המדדים נסחרו בנדנדת מחירים במחזורי מסחר צרים, כאשר חלק משחקני השוק כבר פורשים לקראת יום העצמאות של ארה"ב שצויין ביום חמישי. הבורסה תיפתח ביום שישי למסחר מלא.
"אנחנו עדיין בתקופה קשה. תיקון של 10 עד 20 אחוזים צפויים לפנינו מאוחר יותר ברבעון הנוכחי. במשך 2 חודשים אני מוכר כל דבר שמעל לדאו 15,000 נק' ואני ממשיך לדבוק בדרך זו", אמר פול שוורץ אתמול, מבית ההשקעות Heritage Capital.
נתונים כלכליים מעורבים לא הצליחו לתת למשקיעים כיוון ברור. המעסיקים עלו מדרגה במספר העובדים שגייסו בחודש יוני במשק הפרטי. במקביל מספר דורשי האבטלה בפעם הראשונה ירד בשבוע האחרון, אך קצב הצמיחה בסקטור השירותים הצביע על האטה בחודש יוני והגרעון המסחרי התרחב בחודש שעבר על רקע צניחה בייצוא.
הזירה הבינלאומית סיפקה שלל כותרות שהדאיגו את הסוחרים. במצרים, הנשיא מוחמד מורסי נשלח החוצה ממשרדו על רקע הפיכה צבאית במדינה, לאחר שהוא נכשל לענות לדרישות של קהל המפגינים במסגרת הזמן שהוקצב לו ע"י כוחות הצבא. פורטוגל חוזרת לכותרות לאחר ש-2 בכירים בממשל, שר האוצר ושר החוץ, הגישו את ההתפטרות שלהם. נוסף על כך ישנם דיוחים כי 2 שרים נוספים, שר החקלאות והשר לענייני חברה, עומדים להגיש גם הם התפטרות. ביום חמישי ראש הממשלה, פדרו פאסוס מיועד להיפגש עם נשיא המדינה כדי לדון במצב. כתוצאה מכך, התשואה על אג"ח ל-10 שנים זינקה ב-0.85% לרמה של 7.31%. הבורסה של פורטוגל צנחה ב-5.3%.
המניות, למרות שהחלו בגאפ דאון, הצליחו לפצח את הדרך ולסגור את הגאפ כאשר סקטור הטכנולוגיה מכתיב את הקצב. הסקטור סיים בעליות של 0.6% כאשר המניות הגדולות בסקטור, אפל (AAPL 420.80$) ואורקל (ORCL 30.70$) מספקות תמיכה משמעותית. סקטור הסמיקונדקטורס גם הציג עוצמה משמעותית כאשר הוא מוסיף לערכו 0.3% בסיום היום.
שישי: יום המסחר האחרון לשבוע כולו בסימן נתוני התעסוקה לחודש יוני. הכלכלנים מצפים לראות תוספת של 165 אלף משרות בחודש האחרון. הדו"ח יפורסם בשעה 8:30 לפני פתיחת המסחר וצפוי גם להראות כי שיעור האבטלה ירד בעשירית האחוז לרמה של 7.5%.

 

 

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.