הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 5.8.2016 מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 5.8.2016 מערכת Best Trader

עם הראש מעל המים

הימים האחרונים הביאו עמם מימוש ברוב המדדים אך המימוש הינו כזה שעדיין מותיר את ראשם מעל נקודות התמיכה ושומר את האווירה החיוביות שנוצרה מאז חודש יוני.

מדד המעו"ף

מבין כל המדדים שבהם ניגע בסקירה זו המעוף הוא עדיין המדד החלש ביותר. לא די בכך שבעת הפריצה שהתרחשה רק לפני מספר מועט של שבועות הוא פרץ בעוצמה נמוכה אלא שגם כעת הוא מתממש ונחר רק מעט מעל לנקודת ההתנגדות באזור 1450 נקודות, אזור שאם ישבר יעלה סימני שאלה רבים בקשר לעתידו את המעוף. יחד עם זאת אם בתום אותו מימוש שעובר כעת המעוף הוא יצא תמיכה ויצליח בסופו של דבר לשבור את ההתנגדות סביב 1500 נקודות דרכו מעלה פתוחה.
גרף מדד המעוף 5.8.2016 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי 1,456 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

נמאס לך לסחור מהבטן?

 

להורדת מדריך מסחר בחינם לחץ כאן

 

עדיין בבורסה המקומית. בשבועות האחרונים אנו מציינים פעם אחר פעם לחיוב את מדד הנפט והגז והדגשנו שהוא נראה מצוין להמשך עליות. ובכן נכון שהשבוע הוא תיקן מעט אך במקרה שלו העוצמה רבה מאוד והתיקון הוא סביר ביחס לגובה הטיפוס שביצע בשבועות האחרונים. ניתן בקלות לראות שמדד הנפט והגז רחוק מנקודות התמיכה, הממוצעים הנעים שלו מסודרים בשיפוע עולה וכאן בניגוד אולי למתרחש במעוף ניתן לומר שזאת רק ירידה לצורך ניפוץ ההתנגדות שבאזור 1080 נקודות.  
גרף מדד הנפט והגז 5.8.2016 
מדד ת"א נפט וגז – גרף שבועי 1051 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד הדאקס הגרמני  

מדד הדאקס הגרמני הוא המדד שייצר עד כה שיאים יורדים במשך לא מעט חודשים ובחודש יולי דווקא פרץ מעלה. כעת ממתינים כולם לראות יקבל את התמיכה המיוחלת מעל 10,000 נקודות ויצא למגמת עליה. המבחנים העיקריים של הדאקס נמצאים ב-10,500 נק' שאם יפרוץ אותה יסמן לכולם שהתגבר על המשבר אך אם יפול מתחת ל-10,000 נק' יסמן לכולם שמגמת הירידה לא תמה.
גרף מדד הדאקס 5.8.2016 
מדד הדאקס – גרף שבועי 10,227 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדד S&P500  - כך נראית עוצמה

בסקירה הקודמת כתבנו כאן "מדד ה-S&P500 מרגיש כמו המדד הכי רחוק מהחדשות השליליות". כך זה מרגיש גם היום. כשהמעוף והדאקס נלחמים לעבור למגמה חיובית ולייצר רצף עולה מדד ה-S&P500 מבצע מימוש שטוח כמעט ושומר על רמות השיא שכבר רק לאחרונה. נראה כאילו הנפילות האחרונות במחירי הנפט והאווירה השלילית באירופה לא ממש נוגעת לו. גם אם נראה ירידות כלשהן במדד ה-S&P500 הרי שכל עוד יחזיק מעמד מעל 2,100 נקודות האווירה החיובית תשמר.
גרף מדד ה S&P 500 5.8.2016 
מדד S&P500 – גרף שבועי 2,164 נקודות. קרדיט: FXGraph

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בסקירה/כתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.