הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 6.11.2015 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 6.11.2015 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – בסקירה הקודמת כתבנו כאן ש"התשתית לבחינת רמות השיא כבר קיימת ושקיים סיכוי יותר מסביר שאנחנו בפתחו של ראלי סוף השנה". אז נכון שהכיוון הכללי הוא מעלה אבל אסור לשכוח שהדרך לשם כרוכה בפריצת התנגדויות שהקרובה בניהם נמצאת ב-1620 נקודות. הממוצעים הנעים משופעים לכיוון הנכון, המומנטום חיובי, שווקי חו"ל תומכים והתמונה נראית מצוין להמשך.
מדד המעוף 
מדד ת"א 25 – גרף יומי 1,581.79 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדד ת"א תקשורת – אתמול דובר רבות על עסקת סלקום-גולן טלקום. כפי שכולנו מבינים, ביצוע העסקה (עדיין בספק אם תצא לפועל) יקטין את התחרות בענף ועשוי להקפיץ מעלה את חשבונות הסלולר של כולנו. מעניין היה לראות את תגובת השוק לעסקה, מדד ת"א תקשורת הגיב בזינוק בשיעור 2.33%, מנית בזק טיפסה 2.12%, פרטנר זינקה ב-7.99% וכלת השמחה סלקום איבדה 2.73% מערכה. כאמור, ברור לכולם שאם העסקה תצא לפועל הנהנות יהיו מניות חברות הסלולר אבל לגמרי לא בטוח שסלקום תהנה גם היא אחרי ששילמה מחיר גבוהה כל כך עבור חברה שלקוחותיה נאמנים אך ורק למחיר הזול ולגמרי לא בטוח שישארו בחברה כשהמחירים יעלו. גם לא בטוח שאם בכלל העסקה תצא לפועל ישב משרד התקשורת בחיבוק ידיים ולא ינקוט בצעדים חדשים שימנעו את עליית המחירים בענף הסלולר.
גרף מדד תא תקשורת 
מדד ת"א תקשורת – גרף שבועי 1,020.29 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדדי חו"ל מדד: S&P500 


גם מדד ה-SP500 מתרחק מהשפל ומראה על עוצמה גבוהה והוא כבר נמצא סמוך לשיא כל הזמנים. לאחר שנבלם בתחתית כפולה וביצע זינק מטאורי של כ-13% מהשפל סביר להניח שינסה המדד לאתגר את רמות השיא ב-2130 נקודות. היום לפני פתיחת המסחר (15:30) יפורסמו נתוני התעסוקה. הצפי / קונצנזוס של השוק הוא ל-180,000 (שינוי במספר המועסקים במגזר הלא חקלאי) וליציבות בשיעור אבטלה (5.1%). שיפור דרמטי מידי עשוי ליצור אפקט הפוך ולגרום דווקא לירידות בשווקים בגלל חשש המשקיעים מהעלאת ריבית. דווקא נתונים חלשים עשויים להקפיץ את השוק בדיוק מאותה סיבה.
גרף מדד S&P 500 
מדד S&P500 – גרף יומי 2,099.92 נקודות. קרדיט: FXGraph
מדד ה- DAX : כשמנתחים את כל המדדים ומדברים על התאוששות בכולם זה כמובן נכון גם לגבי מדד הדאקס אך אם בסקירה הקודמת הדאקס היה ה"סוס עם הפתיחה החלשה יותר" כרגע התהפכו הדברים והדאקס צבר מומנטום ונראה מצויין להמשך. הדאקס כבר זינק בכ-17% מהתחתית שנרשמה בסוף חודש ספטמבר. אמונם של הקונים שב בהדרגה לאחר שבירת כל התנגדות. כפי שציינו כאן בסקירה הקודמת, אם ידע הדאקס להתמודד בהצלחה עם ההתנגדות המשמעותית באזור 10,850-10,900 נק' איתה הוא מתמודד בימים אלו, אנו צפויים לראות ניסיון לבחינת שבירת שיא חדש בדאקס.
גרף מדד הדאקס 
מדד הדאקס – גרף יומי 10,872 נקודות. קרדיט: FXGraph

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.