הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 6.2.2015 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 6.2.2015 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – רץ לרוחב

בסקירות הקודמות ציינו את נקודת התמיכה סביב 1450 נקודות וכן סביב 1420 נקודות. חידדנו כי הסיכוי לעליה גדול מהסיכוי לירידה כל עוד שומרים על רמות תמיכה אלו. השבוע טיפס המדד מעט ונעל את שבוע המסחר על 1461.33 נקודות ובהחלט ניתן לומר כי מזה כמה שבועות אין שינוי משמעותי בהערכות המצב לגבי מדד המעו"ף. המדד "רץ לרוחב" (מדשדש) בטווח צר יחסית ולכן אין טעם בשלב זה להרחיב את הדיבור עליו למעט ציון העובדה שמדד מניות הבנקים, המפגין חולשה בשבועות האחרונים, עשוי לקבוע את כיוון המעוף בקרוב. קשה לראות את המעו"ף קובע שיאים חדשים על רקע חולשה מתמשכת במניות הבנקים המהווים משקל ניכר מהמדד.

מדד המעוף
 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי, 1,461.33 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד מניות ת"א - תקשורת 

בסקירה הקודמת נגענו באחד הסיפורים החמים של השבועות האחרונים והוא הטלטלה שחזרה להכות במדד מניות ת"א תקשורת. הדגשנו כי נשברה תמיכה משמעותית במחזור מסחר גבוה במדד מניות התקשורת ובשבוע האחרון חווינו ניסיון התאוששות כושל לשוב ולעלות אל מעבר לקו התמיכה שנמצא באזור 770 נקודות. התקופה הקרובה תהיה קריטית, אם יצליח המדד לטפל מעל רמה זו במחזור גבוהה ולשהות שם הרי שהדרך למעלה פתוחה לפניו אך יכשל שוב בקרוב סביר להניח שתחתית חדשה במדד מניות התקשורת היא רק עיניין של זמן.

מדד התקשורת 

מדד ת"א תקשורת – גרף שבועי, 756.35 נקודות. קרדיט: FXGraph


מדד S&P500 – ממתינים לראות כיצד יתמודד המדד עם ניסיון כיבוש שיא חדש

מדד ה- S&P500 איבד מעט מעוצמתו בשבועות האחרונים, בזה אין כל חדש. ניתן לראות זאת כמעט בכל פרמטר. יחד עם זאת עדיין מוקדם לקבוע אם מדובר בחולשה זמנית או שאנו על סף תיקון. בשבועות האחרונים לא נקבע שיא חדש במדד ושחקנים רבים ממתינים לראות כיצד יתמודד המדד עם ניסיון פריצה לשיא חדש. נתוני התעסוקה שיפורסמו היום בשעה 15:30 עשויים לשפוך אור בהקשר זה ולקבוע את הכיוון לטווח הקרוב.

 

מדד S&P500
מדד ה-S&P500 – גרף שבועי, 2,062.52 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.