הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 6.3.2015 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 6.3.2015 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף -  פריצה עם כוח מועט

בסקירות הקודמות ציינו כי המעוף שואב עוצמה ממניות הבנקים וכי גדל הסיכוי לראות פריצה במעוף בקרוב. מדד המעוף אכן פרץ בשבוע שעבר לשיא חדש אך כבר השבוע כולנו הבנו שהמעוף עשה זאת באופן לא משכנע. מחזורי המסחר לא היו גבוהים על אף ששבוע המסחר נסגר בעליה. גוף הנר נאכל והותיר אחריו זנב ארוך וגם כוחו של מדד הבנקים שהיווה "דלק" לעליות הולך ופוחת. התשובה בנוגע לאימות הפריצה תתקבל רק כאשר נבחן את ההתמודדות של המעוף עם התמיכה ב-1,500 נקודות. היה ורף ה-1500 ישמש תמיכה הדרך מעלה סלולה ואם התמיכה לא תחזיק מעמד נתייחס לפריצה כאל פריצת שווא.
מדד המעוף 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי, 1,529.78 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד מניות ת"א - תקשורת 

בסקירות הקודמות נגענו באחד הסיפורים החמים של השבועות האחרונים והוא הטלטלה שחזרה להכות במדד מניות ת"א תקשורת. הדגשנו כי נשברה תמיכה משמעותית במחזור מסחר גבוה במדד מניות התקשורת ובשבועות האחרונים חווינו ניסיון התאוששות כושל לשוב ולעלות אל מעבר לקו התמיכה (שהפכה להתנגדות) שנמצא באזור 770 נקודות. ציינו כי בתקופה הקרובה עיני הסוחרים נשואות לאופן ההתמודדות עם 770 נקודות, אם יצליח המדד לטפס מעל רמה זו במחזור גבוהה ולשהות שם הרי שהדרך למעלה פתוחה לפניו אך אם ימשיך להיכשל שוב בקרוב סביר להניח שתחתית חדשה במדד מניות התקשורת היא רק עיניין של זמן. בנתיים המדד מדשדש ולמרות שלא פורצים ניתן לראות התבססות, אגירת כוחות לפני פריצה ומתקבל הרושם כי פריצה היא עיניין של זמן.
מדד מניות תא תקשורת 

מדד ת"א תקשורת – גרף שבועי, 764.71 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדד S&P500 – הסוחרים ממתינים על נקודת ההכרעה

מדד ה- S&P500 איבד מעט מעוצמתו בשבועות האחרונים, בזה אין כל חדש. ניתן לראות זאת כמעט בכל פרמטר. למרות הפריצה לשיא חדש (אם בכלל לקרא לזה פריצה) חדי העין יכולים לראות שהעוצמות פחתו.! מעניין לראות האם קווי התעלה ששימשו תמיכה ישמשו מעתה כקו התנגדות. כך או כך האי אפשר להתעלם מסטיות שליליות המרמזות על פתחו של תיקון קרב.

מדד SP500 שבועי

מדד ה-S&P500 – גרף שבועי, 2,101.04 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד SP500 יומי
מדד ה-S&P500 – גרף יומי, 2,101.04 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.