הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת שוק ההון שבועית 6.6.2014 - מערכת Best Trader

סקירת שוק ההון שבועית 6.6.2014 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – מנמנם (בנתיים)

מדד המעו"ף סגר את שבוע המסחר בעליה קלה. כפי שמסתמן מהגרף פריצה לשיאים חדשים היא רק עיניין של זמן, כך כתבנו בשבועות האחרונים וזה מה שמלמדים אותנו הגרפים גם היום אם כי בניגוד למגמה העולמית המדד המקומי ממשיך להתנהל באיטיות. אולי זה בגלל החג אולי זה בגלל שהשוק האמריקאי פשוט נראה טוב יותר. בכל מקרה השוק המקומי נראה רדום ונגרר (לפחות בנתיים). סטיות התקן הנמוכות גורמות למחירי אופציות להוסיף ולהיסחר במחירים נמוכים וגורמות לכותבים כאב ראש גדול.

מדד תא 25מדד תא 25

 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי (1400.42 נקודות).

מדד ה-500S&P – מישהו אמר 2,000 ?
כבר שבועות שאנו מציינים כי מדד ה-500S&P נראה מצוין וגם השבוע אין חדש. המומנטום נותר חיובי בכל טווחי הזמן ולמרות שאנו נסחרים ברמות שיא היסטוריות לא מורגש בשוק שום סימן ל"פחד גבהים". הסיבות לכך רבות ואנו נבחר לציין רק סיבה מרכזית אחת והיא שהבנק המרכזי באירופה מוריד את הריבית על הפיקדונות הבנקאיים לריבית שלילית ובכך מיישר קו עם ציפיות השווקים לצעדים לשיפור והאצת הכלכלה. ההשפעה עלינו בישראל ברורה, פער הריביות גדל ועשוי להביא להתחזקות השקל באם בנק ישראל לא יוריד את הריבית.

SPYSPY


"שיא אחרי שיא" - תעודת הסל SPY (המחקה את מדד ה-500S&P) – גרף שבועי 6-6-2014

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.