הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת שוק ההון שבועית 08.02.2013 - מאת מערכת Best Trader

סקירת שוק ההון שבועית 08.02.2013 - מאת מערכת Best Trader

מדד ת"א 25

מדד ת"א 25 סיים עוד שבוע מסחר ללא בשורה משמעותית. לאחר שבשבוע הקודם התקרב לתחתית הדשדוש, מצא המדד את התמיכה המתבקשת ושינה כיוון לעליה. המדד שסיים את שבוע המסחר הקודם על  1177.36 סיים את שבוע המסחר הנוכחי על 1210.46 נקודות ובסך הכל הוסיף המדד השבוע כ-2.8% לערכו .
מדד המעוף ממשיך בדשדוש - כדרכו בשבועות האחרונים. נדמה שכל עוד לא יפרצו אחד מגבולות הדשדוש 1165-1248 לא יתקבל כל איתות חשוב בנוגע למדד.
 

מדד תא 25


אופציות מעוף – בהמשך לשבוע שעבר, גם כאן אין שינויים דרמטיים וניתן לראות את הנוחות והשלווה השוררת בקרב הסוחרים אשר ממשיכים מצידם למרכז את הכתיבות שלהם סביב 1190-1200 נקודות.  כפי שהדברים נראים עתה, במידה והשיוט הנינוח במדד המעוף ישאר בעינו גם בשבוע הבא – סוחרי המעוף לא יערכו שינויים משמעותיים במצבת הפוזיציות.

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.