הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירה שבועית של שוק ההון 8.3.2013 - מערכת Best Trader

סקירה שבועית של שוק ההון 8.3.2013 - מערכת Best Trader

מדד ת"א 25

מדד ת"א 25 סיים עוד שבוע מסחר ללא בשורה משמעותית. נותרנו בתוך תחומי הדשדוש. בעוד מדד הדאו ג'ונס שובר שיא השוק המקומי ממש גורם לפיהוקים. התנועות התוך-יומיות מצומצמות מאוד (סטיות נמוכות) ובקרב הסוחרים הותיקים מחלחלת ההכרה שאנחנו לפני מהלך משמעותי לאחד הכיוונים. שוב נאמר כי כל עוד נע מדד המעוף בתוך רצועת הדשדוש הברורה כל תנועה היא אקראית לחלוטין ולסוחרי מגמה פשוט אין בשלב הזה מה לעשות בשוק עד לפריצה ברורה לאחד הכיוונים. מדד המעוף נעל את שבוע המסחר על 1226.89 נק' המהווה עליה בשיעור 0.4% ביחס לשבוע הקודם (בשבוע הקודם ננעל על  1221.47 נקודות).
אנו מזכירים כבר שבועות רבים ונציין זאת גם הפעם, מדד המעוף ממשיך בדשדוש. כל עוד לא יפרצו אחד מגבולות הדשדוש 1165-1248 לא יתקבל כל איתות חשוב בנוגע למדד וכי המדד ימשיך להתל בסוחרים פעם אחר פעם.
 

גרף


אופציות מעוף – המסחר באופציות על מדד ת"א 25 מלמד כעת כי הכותבים מרגישים נוח עם הדשדוש המתמשך וממשיכים לדבוק בעמדה שהשוק המקומי לא הולך בינתיים לשום מקום. מיותר לציין כי התרחשויות מהותיות מעבר לים עשויות לשנות את התמונה במהירות, אך כרגע רואים ריכוזי כתיבות מהותיים סביב הכסף וסטיות תקן נמוכות. במצבים כאלו עלולים להיווצר דרמות גדולות אם הסוחרים יופתעו מכיוון לא צפוי משום שהפרמיות נמוכות ביותר.

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.