הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 8.5.2015 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 8.5.2015 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף -  שקט מתקנים !

כותרת הסקירה הקודמת היתה "הדלק יגמר" רמזה על כך שהעליה המטאורית במדד המעוף (מאזור 1450 ועד 1690 נקודות ברצף) לא יכולה היתה להמשך לנצח. נכון שהריבית הנמוכה מושכת עוד ועוד משקיעים חסרי חלופות ראויות להשקעה אבל גם הם מחפשים את נקודות הכניסה היותר נוחות ובשלב מסוים המתינו לתיקון – שאכן הגיע. המעוף מתקן במקביל לתיקון בשווקים רבים נוספים בעולם. יעדי התיקון המוערכים נכון לרגע זה הינם 1540-1600 נקודות (לא בהכרח שבכלל נגיע לשם). יחד עם זאת חשוב לציין שאין כל שינוי בהערכות שמגמת העליה תמשך גם אחרי אותו תיקון טכני.
מדד תא 25 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי, 1,632.78 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד S&P500  - החולשה נמשכת

בסקירה הקודמת כתבנו:
"נתחיל מהסוף – מגמת העליה עדיין קיימת. יחד עם זאת כפי שאנו מציינים כאן בסקירות האחרונות מדד ה-SP  מפגין חולשה. השבוע ראינו שהמדד הגיע ונשק בפעם השלישית לשיא אך בנתיים מתקשה לפרוץ אותו (טריפל טופ). אם גם הפעם לא נצליח לפרוץ את השיא יעלה משמעותית הסיכוי לתיקון טכני.
ורק נסב את תשומת ליבם של אלו שהמתינו לתיקון טכני במדד ה-DAX  שנמצא במגמת עליה ארוכה. אולי הגיע התיקון המיוחל."


כפי שרשמנו עלה משמעותית הסיכוי לתיקון טכני. המדד מתקשה לפרוץ לשיא חדש, יחד עם זאת למרות החולשה חייבים להבין שנוצרו בשוק האמריקאי שני כוחות שמאזנים (נכון להיום) האחד את השני ולכן אנו מדשדשים בטווח שבין 2040-2120 נקודות. רק לאחר שבירה של 2040 נקודות (ויש יאמרו 1980 נק') נוכל להגיד שהשוק באמת מתקן.
לגבי מדד ה-DAX אפשר לומר באופן הרבה יותר בטוח שאחרי חודשים ארוכים של עליה (הזדקרות) התיקון הגיע והוא צפוי להמשך עד 10850-9900 נקודות.
מדד S&P500 
מדד S&P500 – גרף שבועי 2,088 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד הדאקס
מדד הדאקס – גרף שבועי 11,407 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.