הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 9.10.2015 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 9.10.2015 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – בסקירה הקודמת כתבנו כאן ש"רצועת התמיכה הבאה שבה יתקל המעוף מצויה בין 1420-1495 נקודות". אז אכן אחרי הסערה  בשווקים שהביאה את המעוף למצב של מכירות-יתר מצא המעוף תמיכה ואפילו שינה כיוון והחל לעלות. שינוי הכיוון במדד המעוף הגיע בסינכרון מלא מול כל המדדים האחרים (הן המקומיים: בנקים, נפט וגז, תקשורת וכו') והן המדדים הבינ"ל בארה"ב, אירופה ועוד. המבחן הראשון של מדד המעוף נמצא כבר כאן מעבר לפינה ב-1540-1550 ולאחר מכן ב-1620 נקודות. התמודדות מוצלחת עם ההתנגדויות עשויה להביא את המעוף לבחון את רמות השיא ולהשאיר מאחור את התיקון אבל לא נקדים את המאוחר, את זה נשאיר לסקירות הבאות.
מדד המעוף 
מדד ת"א 25 – גרף יומי 1,519.72 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדדי חו"ל מדד: S&P500 

מדד ה-SP500 נבלם בתחתית כפולה וביצוע זינק מטאורי של 7% בימים ספורים. את יום המסחר האחרון (יום ה') הוא סגר על התנגדות משמעותית שכבר ידעה לדרדר אותו לפני כמה שבועות. הפעם הדברים נראים הרבה יותר טוב. השוק משדר יותר אופטימיות ונראה כי הפעם המדד ידע לצלוח את ההתנגדות. אם אכן יצליח המדד לפרוץ את 2020 נקודות הוא צפוי לפגוש התנגדות נוספת כבר ב-2040 נקודות ואם יוכל גם לזאת צפוי המדד לנסות ולבחון את רמות השיא סביב 2130 נקודות.
SP500 
מדד S&P500 – גרף יומי 2,013.43 נקודות. קרדיט: FXGraph
מדד ה- DAX : כשמנתחים את כל המדדים ומדברים על התאוששות בכולם זה כמובן נכון גם לגבי מדד הדאקס אם כי באופן הפחות ביותר. ההתאוששות של הדאקס בשיעור של כ-7% בימים האחרונים עדיין לא הביאה אותו לעמוד בהצלחה במבחן משמעותי. הצלחה תחשב התמודדות עם ההתנגדות ב-10020 נקודות והשארות מעל רמה זו. אז נכון שכרגע המדד נראה חיובי יותר אבל האופטימיות הזאת חייבת לבוא לידי ביטוי בהתמודדות עם התנגדויות. רק כך ישוב אמונם של הקונים.
דאקס 
מדד הדאקס – גרף יומי 9,993.07 נקודות. קרדיט: FXGraph

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.