הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> הודעת בורסה 1.5.2012

הודעת בורסה 1.5.2012

1.5.2012

חברות הביומד הישראליות פותחות את המסחר בנאסד"ק הבורסה בת"א ונאסד"ק מציגות את חברות מדעי חיים הישראליות למשקיעי ביומד אמריקאים

ב- 17 במאי תקיים הבורסה של תל-אביב בשיתוף נאסד"ק כנס משקיעים בתחום מדעי החיים בניו-יורק. הכנס  יתקיים בבניין נאסד"ק ב Times Square ויפתח בטקס פתיחת מסחר בהשתתפות ראשי נאסד"ק והבורסה, ומנהלי 9 חברות הביומד הישראליות המשתתפות בו.  מטרת הכנס היא להפגיש חברות ישראליות מובילות הרשומות בבורסה של תל-אביב ובנאסד"ק, עם משקיעים אמריקאיים המתמחים במדעי החיים. זהו כנס הביומד השני שמקיימת הבורסה על תל-אביב בשיתוף נאסד"ק. בכנס הקודם נכחו עשרות משקיעי ביומד אמריקאיים ואנליסטים המכסים את התחום.
הביומד הינו אחד התחומים הצומחים והמאתגרים בתעשייה ובשוק ההון הישראלי. קרוב ל-60 חברות ביומד רשומות כיום בבורסה בתל-אביב. הכנס יחשוף בפני המשקיעים הזרים את הפוטנציאל הרב הטמון בהשקעה בתחום זה.
9 חברות ישראליות ייקחו חלק בכנס במצגות, בפאנלים מקצועיים ובפגישות "אחד על אחד". החברות המשתתפות הן: 
אבוג'ן     
איתמר מדיקל
אפוסנס
ביוליין
כלל ביוטכנולוגיה
פלוריסטם
פרוטליקס
פרולור ביוטק
קומפיוג'ן
הכנס יכלול הרצאת אורח של ישראל מקוב, אשר כיהן בעבר כנשיא ומנכ"ל טבע ישראל, וכיום כיו"ר חברות הביומד: גיוון אימג'ינג, ביולייט ומיקרומדיק.
לדברי מנכ"ל הבורסה לניירות ערך בתל אביב, אסתר לבנון: " קרוב ל-60 חברות ביומד רשומות כיום בבורסה בתל אביב, והפכו אותה לאחת מהבורסות המובילות בתחום הביוטכנולוגיה. אנו רואים זאת כתפקידנו  לסייע לחברות הטכנולוגיה הרשומות בבורסה לשווק עצמן למשקיעים זרים. קיום כנס משותף עם נאסד"ק לחברות הביומד הישראליות ממחיש את שיתוף הפעולה האסטרטגי בין שתי הבורסות והינו אחד מהצעדים בהם נוקטת הבורסה לקידום תעשיית ההייטק הישראלית וחשיפתה למשקיעים בארץ ובחו"ל".
הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.