הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה

מניית טבע / TEVA

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (מניית טבע)

חברת טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (הנסחרת בבורסה בשם: מניית טבע) הינה חברה גלובלית שבסיסה בישראל (פתח-תקוה). החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של תרופות, חומרי-גלם לתעשיית התרופות, מוצרים רפואיים מתכלים ומוצרים וטרינריים. חברת "טבע" נחשבת לאחת החברות הגנריות המובילות בעולם. החברה מייצרת ומשווקת את מוצריה בישראל, בצפון ובמרכז אמריקה ובאירופה. מניית טבע נחשבת לאחת מהמניות הדומיננטיות בבורסה לני"ע בת"א, מחזורי המסחר בה נחשבים בד"כ לגבוהים ביותר ושווי השוק של החברה הוא הגבוה ביותר בבורסה מזה זמן רב. לא בכדי מכנים אותה הסוחרים "מלכת הבורסה" / "מניית העוגן של המשקיעים" / "מניה דפנסיבית" וכו'. זוהי בהחלט אחת המניות שהמשקיעים ומנהלי התיקים נוטים להכניסה כמעט לכל תיק השקעות.

מניית החברה דואלית, היא נסחרת הן בבורסה לניירות ערך בת"א והן בוול-סטריט בבורסת נאסד"ק. מניית טבע נכללת במדדים רבים בבורסה לני"ע ביניהם מדד ת"א 100, מדד ת"א 25 (מדד המעו"ף), מדד מניות התעשיה ועוד.

 

גרף המניה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגיות: מניית טבע, חברת טבע, חברת מניית טבע

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.