הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה

ספקולציה

ספקולציה - פעולה שמטרתה ליצור רווח כלשהו על כלי פיננסי (מטבע, מניה, מדד וכו') תוך נטילת סיכון גבוה מהמקובל, באמצעות תנועה במחירו בלבד. ספקולנטים להבדיל ממשקיעים אשר מבצעים השקעתם לטווח רחוק, בוחרים את הכלי הפיננסי עליו הם סוחרים על בסיס אסטרטגיות מסחר ואינם "נקשרים" לכלי הפיננסי לתקופות ארוכות או לכלי פיננסי מסויים אחד. ההבדל המהותי בין ספקולנט למשקיע בא לידי ביטוי בעיקר בעת תנועת המחירים; באם ירד ערכה של מניה מסויימת בה משקיע וספקולנט נמצאים בעסקת לונג - הספקולנט בד"כ יחתוך הפסדיו בעודם קטנים ואילו המשקיע יגדיל אחזקותיו במניה מתוך ראיה של ניצול ההזדמנות הניכרת בפניו – שהרי הוא עתיד להחזיקה לטווח הרחוק ועד אז תיתתכן עליה בערכה בסבירות גבוהה. המשקיע מבצע מספר עסקאות מצומצם אך לטווחים ארוכים ולעומתו הספקולנט מרבה בביצוע עסקאות בטווחי מסחר צרים.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.