הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה

מניית החברה לישראל

החברה לישראל בע"מ

החברה לישראל בע"מ הינה אחת מחברות האחזקות הגדולות בארץ. החברה עוסקת במגוון תחומים ביניהם: תחום הדשנים והכימיקלים (ע"י חברת "כימיקלים לישראל - כיל), הספנות (ע"י חברת צים שרותי ספנות), האנרגיה (ע"י חברת בתי זיקוק לנפט - בזן)  והטכנולוגיה המתקדמת. כאמור שולטת החברה השולטת ב"צים", "כימיקלים לישראל (כיל)", "בתי זיקוק (בזן)", "טאואר סמיקונדקטור" (חברה שתחום עיסוקה העיקרי הוא ייצור מעגלים משולבים) ועוד. במקביל שותפה החברה לישראל גם במיזם "בטר-פלייס" של שי אגסי אשר מיועד להקים רשת לטעינת רכבים המונעים חשמלית ובכך להפחית את התלות בנפט ובתוצריו. החברה לישראל הוקמה בשנת 1968 וכיום היא נשלטת ע"י האחים עופר. משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים בלב ת"א אולם פעילות החברה היא בינלאומית. מניותיה של החברה לישראל נסחרות בבורסה לני"ע בת"א ונכללות במדדיה המובילים ביניהם: מדד המעו"ף / מדד ת"א 25, מדד ת"א 100 ומדדים נוספים.

 

גרף המניה

 

 

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.