הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> מהו מסחר במט"ח ?

מהו מסחר במט"ח ?

הסבר מהו מסחר במט"ח ?

המסחר במט"ח (מסחר במטבע חוץ) הוא מסחר המתאפיין במספר גורמים קבועים: מהו מסחר במטח

-       המסחר תמיד מתבצע בין שני מטבעות. לדוגמא: יורו-דולר, דולר-פאונד, דולר יין יפני וכו'. המטבע הראשי והמטבע המשני. תמיד הסוחר קונה את אחד המטבעות ומוכר את המטבע הנגדי.

-      עסקאות המט"ח נחשבות לעסקאות ממנופות. בעסקאות המט"ח ניתן לפתוח עסקאות תוך כדי העמדת ביטחונות בלבד וגם ללא העמדת כל הון העסקה הנדרש. בעולם נוהגים ברוקרים למסחר במט"ח להעניק ללקוחות מינוף של עד 1:100. המינוף הוא אחד מהגורמים שיכולים להיות בעוכרם של הסוחרים הלא מיומנים שכן מינוף לא סביר יכול להסב נזק רב בפרק זמן קצר מאוד.

-      מטבע הדברים הפך המסחר במט"ח למסחר ספקולטיבי למדי בו עוסקים סוחרים מיומנים ביותר. בעסקאות מט"ח המתבצעות על ידי סוחרים מקצוענים אלו משתמשים הסוחרים בפקודות SL (סטופ-לוס) ו-TP (טייק פרופיט). פרודת סטופ לוס הינה פקודה לקטיעת הפסד ונועדה למנוע יצירת הפסד גבוה מהמתוכנן במקרה שהסוחר לא קורא את הכיוון. ופקודת טייק פרופיט הינה פקודת מימוש רווחים בעת הגעה ליעד הרווח שהסוחר הגדיר.

 תגיות: מהו מסחר במטח, מהו מסחר במט"ח

לפתיחת חשבון מחסר במט"ח השאר את פרטייך ונחזור אליך בהקדם

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.