הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 10.12.2012- מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 10.12.2012- מאת משה שלום FXCM

עדכון לדולר-שקל בתחילת השבוע

 

גרף

 

תחילת השבוע מאופיינת ביציבות של הדולר אצלנו. אחרי ימים רבים של ירידות, והגעה לאזור התמיכה של 3.787, הדולר דורש תקופה של עיכול, ורגיעה, לקראת המהלך הגדול הבא.

בינתיים, המהלך הוא תיקון טכני מינורי מעלה, לכיוון אמצע הדרך של הירידה הקודמת. תנועה חיובית זו החלה באמצע השבוע שעבר, אבל אנו ראינו את עיקרה בסוף השבוע. עכשיו, כאשר יש רגיעה בשיחות על הדיון הפיסקאלי בארה"ב, וכאשר יש שקט מוחלט בזירה המקומית, עקב הבחירות הקרבות, וסיום המהלכים המלחמתיים, אנו רואים את הדולר עוצר במקצת, ונרגע בין התחתית של 3.787 והגג הנמצא סביב 3.849.

עדיין לא ראינו את השפעת המימוש הגדול באירו על הדולר אצלנו. זו הפתעה די גדולה, כאשר בדרך כלל הקורלציה ההפוכה הקיימת בין תנועת המטבע האירופי, ודולר אצלנו, מביאה להתאמה די מהירה. טכנית, ניתן שוב להצביע את הסטייה החיובית המתפתחת במומנטום (חלק תחתון של הגרף היומי המצורף), דבר המצביע בהכרח על עלייה בסבירות לעליות בזוג, הרבה יותר מאשר להיפך.

לסיכום אומר שכל עוד המטבע האמריקאי אצלנו נמצא מעל 3.787 אני נשאר חיובי עליו, וכגיבוי לכך אני נסמך על הקורה בעולם, ועל האינדיקאטור של המומנטום. היעדים מעלה נמצאים ב-3.849, 3.871, 3.886 ו-3.911.
ירידה מתחת ל-3.787 תניב תנועה מהירה לכיוון 3.767,ו-3.735.


 

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.