הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 17.12.2012 - מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 17.12.2012 - מאת משה שלום FXCM

עדכון לדולר-שקל בתחילת השבוע

 

גרף

 

שבוע חדש נפתח בירידות שערים במניות, שוב. אבל, גורם זה, שלעיתים מכריע את הכף לגבי הכיוון של הדולר שלנו, לא השפיע כלל, ולמעשה ראינו ירידה די חזקה בו. הכול נובע כמובן מן העלייה הדרמטית שראינו באירו מול הדולר בעולם.

שימו לב איך מדד המניות האמריקאי שונה ממתנועת המחיר של המטבע האירופאי, ותבינו איך קורלציה שאמורה לעבוד, כבר לא מתפקדת כלל. וכך, הדולר שלנו חזר, וכמעט, נגע בתחתית הקודמת שנקבעה שבוע שעבר סביב 3.76. לא ממש אבל כמעט.

בתנועה מתחדש החשש להמשך המגמה היורדת, כי תנועת מחיר זו מבטלת את הנחת "שבירת השווא" שדגלנו בה עד סוף השבוע. האירו קבע, והאירו ייקבע, גם את ההמשך. שם יש פסגה כפולה סביב 1.3170, וכאן יש תחתית כפולה סביב 3.76-7. חולשת ארה"ב כנראה מתבטאת הפעם גם במניות, וגם במטבע, וזה די נדיר לראות זאת במקומותינו.

המשך מטה יכוון לרמה הבאה סביב 3.735, כאשר חזרה מעלה, מעל 3.790, תשחרר הרבה לחצים של סוחרי אופציות מט"ח אצלנו, ותכוון את הדולר לאזור 3.85.

 

 

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.