הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 21.1.2013 - מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 21.1.2013 - מאת משה שלום FXCM

עדכון לדולר-שקל בתחילת השבוע

http://www.fxcm.co.il/text/upload/USDILS20130121.jpg

 

ככול שעובר הזמן, אנו נפעמים מיכולתו של הדולר-שקל לעמוד כנגד כל הציפיות המגיעות מחורשי רעתו. ראלי סוף השנה, הניכר כל כך בעולם, ביוניברס המניות, אינו מצליח לייצר מומנטום בשוק המניות המקומי, וכך, ובעיקר בגלל זה, אנו רואים סוף סוף את תחילת התנועה החיובית במטבע האמריקאי, שלה ציפינו כל כך הרבה זמן.

תהליך הבחירות, המגיע לסיומו המוצלח מחר, השפיע גם כן, וזאת באופן מפתיע. הרי אמרו לנו זמן רב מי יהיה לכאורה ראש הממשלה הבא, ועל ידי כך אמרו לנו שהמדיניות הכלכלית של ישראל לא תשתנה אלא תישאר כמו זו של ארבע השנים שעברו.

קיצוצים ומיסים יהיו הכלים שבהם הממשלה החדשה הולכת למלא בהם את הגירעון החדש. וזה טוב בעיני חברות הדירוג. כל זה היה צריך לחזק את השקל, ולהוריד מערכו של הדולר. בפועל, ראינו הססנות במניות, והססנות בשקל, וזאת במיוחד בימים האחרונים.

האם יש סיכוי של שינוי בכיסאות של התפקידים הכלכליים? תמיד יישאר סטנלי פישר לאזן את התמונה. בכול אופן, הדולר מתחיל להתרחק מ- 3.70. כאשר היעדים מעלה נמצאים ב-3.75, 3.791, 3.849, ו-3.875. חזרה מתחת ל-3.73 תכוון ל-3.701 ומטה.

 

 

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.