הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 22.1.2013- מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 22.1.2013- מאת משה שלום FXCM

הודעה

אני שמח להזמין אתכם להשתתף ב-Webinar, שאותו אני מנחה ביום חמישי הקרוב ב-16:00, על שוק הנדל"ן האמריקאי. לרישום:

https://www1.gotomeeting.com/register/929826032

אשמח לראותכם.

כמו כן, הכתבה בגלובס נדחתה ליום שלישי של השבוע הבא, עקב הצורך להכניס שם כתבות על הבחירות המקומיות.

 

עדכון הדולר-שקל

 

גרף

 

כידוע, אין ממש מסחר בדולר שקל, ולכן אין שינוי מהותי בתנועת מחירו. אבל, ממה שאנו רואים בתנועת נכסי הסיכון בעולם, ובמיוחד בירידות במניות בארה"ב, ובירידה במטבע האירופי, האירו, אנו צופים להמשך חיובי מאוד בזוג המטבעות העיקרי אצלנו. השפעת הבחירות בישראל, דהיינו החלשות המפלגות הדוגלות בריסון תקציבי, מכבידה גם היא על השקל, ולכן אנו מקבלים עכשיו תנועת מלקחיים חזקה על השקל, מבפנים ומבחוץ, המביאה לעלייה בדולר.

טכנית, צפינו, כידוע, לעלייה זו, עקב ההססנות של הירידה בדולר, כאשר המחיר התקרב לשפל של 3.70. סה"כ, שוב הוכח שיש תאימות בין הטכני, והפונדמנטלי, כאשר הטכני קצת מנבא את העתיד, ומראה לו בפעילות המסחר המעשית, את מה שכותרות העיתונים מסבירות לנו אח"כ.

לדעתי הדולר ימשיך להתרחק מ- 3.70. כאשר היעדים מעלה נמצאים ב-3.75, 3.791, 3.849, ו-3.875, לעומת זאת, חזרה מתחת ל-3.73 תכוון ל-3.701 ומטה.

 

 

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.