הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 24.12.2012- מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 24.12.2012- מאת משה שלום FXCM

עדכון לדולר-שקל בתחילת השבוע

 

גרף

 

בימים אלו של חגים לועזיים (מחר יום חג המולד), פתיחת השבוע של הדולר שקל מאכזב במיוחד לאור הצפי שבנינו בסוף השבוע שעבר. במדד המניות העיקרי שלנו, תא 25, אנו ממשיכים לראות התדרדרות מהירה עקב הצוק הפיסקאלי האמריקאי, הנזילות הנמוכה במסחר, והאווירה העגומה הנובעת מנתוני צריכה נמוכים מהצפוי באירופה.

הזכרנו שמדדי מניות יורדים, אמורים לגרום לעליות במטבע האמריקאי אצלנו, אבל כפי שרואות עיניכם זה לא קורה. האם הודעת הריבית היום מהווה משקל נגד לקורלציה השלילית המגיה מן המניות? אם כך הדבר, מדובר בצפי לעלייה גדולה בריבית השקלית! קשה להאמין שזה מה שסטנלי פישר מתכנן לנו.

למה לו להעלות ריבית כאשר יש מצב קשה והלוך בנתוני הכלכלה המקומית, וכאשר יש האטה במכירות בנדל"ן המקומי? אז מדוע השקל כה חזק והדולר כה חלש במקומותינו? כאשר לא ברורה תנועה של נכסים פיננסיים נאמר תמיד את הדבר המובן מאליו: כי זה מה שהשחקנים רוצים.

נלך, אם כך, למתודולוגיה הטכנית לחיפוש רמזים לעתיד הקרוב. שם אין בשורה חדשה, והדולר נמצא עדיין ברמת התמיכה של 3.735, כאשר אין עדיין סיבה לחשוב שהוא לא ימשיך משם ל-3.705. חצייה מעלה של הגבול העליון של התעלה התוחמת את הירידה (בכחול בגרף), ובמיוחד עליה מעל 3.759, ואח"כ 3.791, ישנו את דעתנו למשהו הרבה יותר חיובי.בברכה ובהצלחה רבה,

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.