הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 24.5.2012 מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 24.5.2012 מאת משה שלום FXCM

בסיס לשינוי כיוון או מנוחה לקראת המשך אלים?

שוב בוקר של בשורות לא טובות: ירידה דרמטית באימון העסקים בגרמניה, הודעה מסין על תוכנית תמרוץ אדירה (שמצביעה על הבעיה שהממשלה יודעת עליה לפנינו), משק אמריקאי מאיט גם הוא, בנוסף לגידול כמעט יומי בהפסדי ג"י פי מורגן על "עסקת הלויתן".
כל אלו אמורים להביא לעוד מכירות, ולעוד שליליות. אבל מה אנו רואים? עליות די מהירות לכיוון סגירה חיובית בוול סטריט אמש, ומאבק איתנים של הרבה נכסים פיננסיים (יורו, זהב, נפט, וכו...) להישאר מעל רמות מחיר קריטיות.
על פי כללי מסחר המגמה הפשוטים ביותר אנו יודעים שלכל מהלך מגמתי יש גם תיקון טכני. אלו תנועות שיני המסור המפורסמות, והמרגיזות כל כך את אלו שאינם מבינים את הצורך בנוהל זה בשוק ההון. תיקונים כאלה קורים בדרך כלל כאשר הקיצוניות שולטת בלב כולם, ומבוטאת היטב בתנועת המחיר עצמה, ובאינדיקאטורים.
אינני יודע אם יקרה היום, או מחר, תיקון טכני כזה, אבל אני יודע לומר בוודאות דבר אחד: הפסיכולוגיה, והאינדיקאטורים, בהחלט מתאימים לסיטואציה.
אז תאמרו: ואיך זה יסתדר עם החדשות? כמו תמיד לקובעי המדיניות, ולפרשנים למיניהם, יהיה תמיד מה לומר על מנת להסביר את התנועה מטה או מעלה. העניין הוא שההסבר לעולם יבוא לאחר התנועה עצמה.
טבע הדברים הוא שמי שקובע, יעשה לפני שנדע על כך, ושיסבירו לנו למה בעצם זה כל כך הגיוני. 

 

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.