הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 3.12.2012 - מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 3.12.2012 - מאת משה שלום FXCM

עדכון לדולר-שקל (כולל גרף יומי)

 

גרף

 

לא השתנה הרבה, בחזית המטבעות, מאז סיום השבוע שעבר. ריבוי המפגשים בין מנהיגי אירופה מעוררים את התקווה שיימצא בקרוב הפתרון לבעיה היוונית המחודשת. קראנו שאנגלה מרקל, קאנצלרית גרמניה, אפילו הציעה למחוק חלק מן החוב של מדינה זו, במידה והיא תגיע לאיזון תקציבי. רק נשאר ליוונים להשיג את המטרה הבלתי אפשרית הזו.

סין מראה סימני ייצור טובים מהצפוי, אבל בגלל שהם נוטים לשיפור בסקטור הממשלתי, ולא הפרטי, מספרים אלו מתקבלים דווקא לא כל כך טוב בשוקי אסיה. וכך אנו מגיעים להתחיל את השבוע ביציבות באירו, ובסטרלינג, שתי המטבעות המשפיעות הכי הרבה על גורלו של הדולר האמריקאי.

הדולר שלנו ממשיך לשקף את היציבות הזו בעולם, אבל הוא מאותת על אותה יציבות סביב רמת מחיר המהווה תמיכה. וזה מחזק את יכולתו לעמוד, ואולי לשנות כיוון, בטווח המיידי בלבד. 3.787 קריטית לעניין זה. אם היא תשבר תיווצר מוטיבציה חזקה לשורטיסטים עד המפגש בין הדולר והגבול התחתון של התעלה היורדת המכילה בימים אלו את תנועת המטבע.

כתחנות ביניים למטרה זו נמצא את 3.767 ו-3.735. בדרך למעלה המצב קשה יותר להגדרה. למעשה רק מעבר מעל 3.871 ישנה משהו, אבל עד אז על הדולר להתמודד עם רמת ההתנגדות הנמצאות סביב 3.841.

 

 

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.