הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> השוורים מריחים שיאים חדשים!

השוורים מריחים שיאים חדשים!

10-07-2013

מדדים

מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות"


עם מדד הסמולקאפס ראסל 2000 מצליח לרשום שיא חדש נוסף בפעם השלישית ברציפות ביום שלישי, הסוחרים מסתכלים האם האח הגדול S&P יכול לשכפל תנועה זו. וול-סטריט רשמה עליות בפעם הרביעית ברציפות ביום שלישי, כאשר מדד ה-S&P 500 נסחר כעת כ-1% בלבד מתחת לרמת הסגירה של כל הזמנים ברמת 1,669.16 נק' ומדד הנאסדק רושם את הסגירה הטובה ביותר מאז אוקטובר 2000. בקצב בו השוק נסחר מדד ה-S&P עשוי לאתגר את השיא של חודש מאי עד לסוף השבוע הנוכחי, כאשר השוורים בוודאי יעודדו תנועה כזו.
העליות בימים האחרונים רומזות על כך שהמשקיעים נעשים יותר ויותר נוחים עם העובדה כי הפדרל ריזרב הולך להאט את קצב התמריצים לכלכלה, שדחפו את ראלי המניות השנה. מניית פדקס (FDX 103.15$) טיפסה ביותר מ-4% לאחר ספקולציה כי המיליארדר וויליאם אקמן, עשוי להכנס בהשקעה גדולה לחברה. פדקס סגרה ברמתה הגבוהה ביותר מאז אמצע מרץ. פדקס סיפקה תמיכה משמעותית למדד התחבורה שזינק ב-2.38%, כאשר כל 20 המניות המרכיבות את המדד עלו.
המניות מוטות הצמיחה הובילו את קצב ההתקדמות בוול-סטריט. סקטור הסחורות רשם עליות של 1.6%, על רקע עוצמה בתעשיית יצרניות הפלדה ומכרות הזהב שהפגינו ביצועי יתר. תעודת הסל SLX שעוקבת אחרי יצרניות הפלדה, עלתה ב-1.5% לרמה של 38.51$, בעוד העוצמה במניות הזהב דחפה את תעודת הסל GDX לעליה של 1.4%. הזהב סיים בעליות של 0.9% לרמה של 1,246.30$ לאונקיה.
רביעי: השוק יתמקד היום בפרוטוקולים מישיבת הפד האחרונה, שישוחררו בשעה 14:00 שעון ניו-יורק. הסוחרים מצפים לקבל מושג על "מאחורי הקלעים" של הדיון שהוביל להחלטה של יו"ר הבנק, בן ברננקי, להודיע כי הפד עשוי לסגת מתוכנית ההקלה הכמותית לפני סוף השנה. ביום שישי השוק החליט כי נתונים טובים הם נתונים טובים. זהו שינוי פונדמנטלי שרבים שמחים סוף סוף לראות. 195 אלף משרות נוספו למשק בחודש יוני. בן ברננקי צפוי אחרי הנעילה בשעה 16:10 לנאום בכנס כלכלי. הנושא שהוא בחר "100 השנים הראשונות: מאה של הבנק המרכזי האמריקאי: מטרות, מסגרת עבודה ואחריות".

מוקדם יותר בשעה 10:00 יתפרסמו נתוני המכירה הסיטונאית. דוחות רווח צפויים מ-FDO ו-FAST לפני הפתיחה. אחרי הנעילה CVX תפרסם את דו"ח הביניים שלה ו-YUM תדווח על תוצאות הרבעון האחרון.

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.