הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> המניות מזנקות ורושמות את היום השני בטיבו בכל 2013!

המניות מזנקות ורושמות את היום השני בטיבו בכל 2013!

11-10-2013

מדדי העולם

מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות
הכסף החכם היה מוכן לצחוק כל הדרך אל הבנק. זאת מאחר והוא רצה כי המשקיע הממוצע יכנס לבהלה משיתוק הממשלה בוושינגטון, על-מנת לדחוף את המניות למטה. התוכנית של הכסף החכם היתה לאסוף מניות לאורך הירידה, כדי להיות בעמדת פתיחה מצויינת לרגע שבו השוק השוורי יימשך. ההיסטוריה עומדת לצד הכסף החכם. הם יודעים כמה מהר השוק רץ בעבר כאשר השיתוק הממשלתי בסופו של דבר הסתיים. ואם כל זה יתרחש במהלך עונת דוחות הרווח, מה טוב, מאחר ורווחים משמעותיים ינעלו במניות הנכונות.
השוק רץ אתמול על רקע התקווה שעסקה על התקציב תושג בקרוב. ככה פשוט. מדד ה- S&P 500 זינק אתמול ב-2.2% ורושם את יום הביצועים השני בטיבו בכל 2013. העליה הספיקה כדי להפוך את כל חודש אוקטובר על כנו. החודש הנוכחי לאחר הזינוק אתמול רושם עליה של 0.7%. מדד הנאסדק הצליח לרשום את הביצועים הטובים ביותר עם עליה של 2.3%, אך עדיין הוא רושם ירידה קלה של 0.3% מתחילת החודש.
מרבית העליות הושגו בפתיחה, כאשר המניות רושמות גאפ אנד גו ומעולם לא הסתכלו לאחור לאחר הפתיחה החזקה. העליות החדות הושגו על רקע ציפייה כי הודעה על הסדרת התקציב בארה"ב מתקרבת. שחקני השוק מיהרו להצטייד במניות לאחר שמנהיג הרפובליקנים הציע להרים את תקרת האשראי באופן זמני למשך 6 שבועות במטרה לאפשר שיחות רחבות יותר עליו. כתוצאה מהראלי אתמול במניות, מדד ה-S&P 500 הצליח לחזור ולהיסחר מעל לממוצע נע ל-50 יום.
כל 10 הסקטורים במדד ה-S&P 500 נצבעו בירוק, כאשר הפיננסים (2.9%+) מובילים את הדבוקה. הסקטור הצליח להפגין מנהיגות זה היום השני ברציפות עם מניות כמו ג'יי.פי.מורגן (JPM) שסיימה בזינוק של 3.49% לרמה של 52.52$ ו-וולס פארגו (WFC) שנהנתה מעליה חדה של 2.68% לרמה של 41.44$. 2 הבנקים צפויים לפרסם את דוחותיהם הכספיים לרבעון השלישי לפני הפתיחה היום.
בין המניות שבלטו במסחר מניית בואינג (BA) זינקה ב-3.87% לרמה של 118.90$ לאחר שקיבלה המלצת קניה אוהדת מבית ההשקעות קונקורד עם יעד מחירים נוצץ ברמת 140$.
רשת תכשיטי היוקרה טיפאניס (TIF) רצה 2% למעלה לרמה של 75.38$, לאחר שזכתה להעלאת המלצה ל"קניה" מבית ההשקעות סטרן אגי.
התריסה כנגד המגמה הכללית היתה מניית סיטריקס (CTXS) שצללה ב-11.87% לרמה של 58.75$ והובילה את המניות היורדות במדד ה-S&P 500. יצרנית התוכנה הוציאה אזהרת רווחים לתוצאות הרבעון השלישי שבפתח.
שישי
נכון ליום שישי, הסנאט לא עומד להצביע על שום דבר עד שבת, כך שאם שום דבר לא יתפרק, אין סיבה לחשש היום במסחר וככל הנראה נקבל המשכיות במסחר היום.
זהו חודש אוקטובר ובשעה 7:00 בבוקר שעון ניו-יורק הבנקים הגדולים צפויים לקבל את אור הזרקורים של וול-סטריט כאשר 2 מהם עומדים לפרסם את דוחותיהם לרבעון השלישי: ג'יי.פי.מורגן (JPM) ו-וולס פארגו (WFC). האנליסטים מצפים כי JPM תדווח על רווח של 1.21$ למניה, ירידה מרווח של 1.40$ ברבעון המקביל אשתקד. ע"פ מנוע הרווחים של מכללת מגמות-טריידנט, JPM הצליחה להכות את תחזית האנליסטים ב-17 הרבעונים מתוך ה-18 האחרונים. הרבעון הרביעי של 2011 היה יוצא דופן עקב הפסדים בתחום המשכנתאות. מניית JPM רושמת עליות של 15% מתחילת השנה. WFC, הבנק הרביעי בגודלו בארה"ב ידווח בשעה 8:00 בבוקר. האנליסטים מצפים לרווח של 97 סנט למניה, עליה מרווח של 88 סנט בשנה שעברה. במידה והבנק יעמוד בתחזית זו תהיה תוצאת שיא עבור הבנק, וכמעט בוודאות תהפוך את הבנק לרווחי ביותר במערכת הבנקאות האמריקאית ברבעון השלישי. WFC הוא הבנק היחיד מבין 6 הבנקים הגדולים בארה"ב, שם האנליסטים לא קיצצו את תחזית הרווחים שלהם במהלך 6 השבועות האחרונים.

 

 

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה. 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.