הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> 6 ימים של עליות = שיא כל הזמנים!

6 ימים של עליות = שיא כל הזמנים!

12-07-2013

מדדים
מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות"

המניות רוכבות על ראלי של 6 ימים רצופים במדד ה-S&P 500, כאשר המניות סוגרות בשיא כל הזמנים ברמה של 1,675.02 נק' ביום חמישי. במבט לאחור על הנמוך של ה-24 ליוני, שוק המניות כבר רושם ריצה פנטסטית של 7.3% למעלה. ברננקי ביום רביעי בלילה הפיג את חששות המשקיעים לאחר שאמר כי הבנק המרכזי ימשיך לשמור על תוכנית תמריצים מרחיבה עבור הכלכלה בתקופה הנראית לעין, עד אשר שיעור האבטלה ירד בצורה משמעותית. הוא אמר כי מדיניות "נוחה משמעותית" דרושה בעתיד הקרוב והצית ראלי בחוזים העתידיים. המילים של ברננקי עשו את הכסף והעניקו לשוק קצת יציבות. נראה כאילו השוק צריך פעם ועוד פעם לשמוע את מילות ההרגעה של ברננקי.
לאחר הסגירה הקודמת בשיא כל הזמנים, מדד ה-S&P 500 רשם את החודש השלילי הראשון לאחר 7 חודשים של עליות, בעקבות דבריו של ברננקי שרמז כי הבנק המרכזי עשוי להחל בנסיגה מתוכנית רכישות האג"ח שהיתה מנוע ראשי לראלי המניות השנה. המכירות שראינו לאחר ה-21 למאי היו באופן ברור הפחתה של ההימורים על שוק המניות, מה ששם לחץ משמעותי על השווקים.
יותר מ-85% מהמניות בבורסת ניו-יורק וכמעט 70% מהמניות בנאסדק רשמו עליות ביום חמישי. כל 10 הסקטורים במדד ה-S&P 500 נסחרו בטריטוריה ירוקה, כאשר 5 מהם רושמים עליות של יותר מ-1.5%. בסיום היום מדד ה-S&P 500 ננעלה בעליות חדות של 1.36% בעוד מדד הנאסדק קופץ ב-1.63%.
בין המדווחות יום בראנדס (YUM) דיווחה על רווחים שעלו במקצת על תחזיות וול-סטריט. אך מניית האם של רשתות המזון המהיר, KFC ופיצה האט, ירדה ב-1.15% לרמה של 71.53$ לאחר שהיא דיווחה על הכנסות שהיו מעט בפיגור לעומת הקונצנזוס ואף הוסיפה כי המכירות בשוק הסיני החשוב נפלו ב-20%. עדיין החברה אמרה כי היא מצפה למכירות טובות בסין לקראת הרבעון הרביעי.
מניית מיקרוסופט (MSFT) רצה 2.84% למעלה לרמה של 35.69$ לאחר שענקית התוכנה הודיעה על ארגון מחדש, אליו המשקיעים חיכו כבר זמן רב. כחלק מהארגון מחדש, מיקרוסופט הודיעה כי הנשיא הנוכחי של חטיבת 'מיקרוסופט אופיס', קארט דלבן, יפרוש.
סקטור הנדל"ן רשם עוצמה ניכרת במהלך המסחר כאשר תעודת הסל ITB שעוקבת אחרי הסקטור ננעלה בזינוק של 5.41% לרמה של 23.61$. בין המניות החמות בסקטור, ד.ר.הורטון (DHR 22.98$) זינקה ב-9.17%, טול ברדרס (TOL 34.6$) קפצה ב-6.61% ואילו לינאר (LEN 37.44$) קפצה ב-8.33%.
סקטור הזהב היה החזק ביותר עם תעודת הסל GDX שעוקבת אחרי 15 מכרות הזהב הגדולים ביותר בשוק האמריקאי מזנקת ב-7.68%!  מניית GG רשמה ביצועים מרשימים כאשר עלתה ב-8.32% לרמה של 26.16$
סלג'ין מסקטור הביוטכנולוגיה (CELG 134.92$) זינקה ב-7.87%. המניה נרכשה במועדון המשקיעים של 'טריידנט-מגמות' בחודש אוגוסט בשנה שעברה ברמה של 70$ ומשלימה זינוק של כמעט 100% עבור המשקיעים במועדון! CELG היתה המניה החזקה ביותר במדד ה-S&P 500
שישי:  עונת הדוחות האמיתית תחל היום עם פרסום דוחות משניים מהבנקים הגדולים בארה"ב. ג'יי.פי.מורגן (JPM) ו-וולס פארגו (WFC) תדווחנה לפני הפתיחה. השווקים גם יסתכלו על מדד המחירים ליצרן PPI בשעה 8:30 שעון ניו-יורק ומדד בטחון הצרכנים PPI שיפורסם בשעה 9:55 בתוך המסחר.

 

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.