הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 17.4.2015 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 17.4.2015 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף -  הדלק יגמר ?

כותרת הסקירה הקודמת היתה "לרכב על השור עם הציבור". לא היה כל ספק כי המעוף ימשיך לדהור קדימה בטווח הקצר וכך הוא המשיך לטפס בלי מעצורים! הפריצה הכל כך חזקה המכונה בפי טכנאים "הזדקרות" עשויה דווקא לרשום מנוחה מסויימת בקרוב. זאת על רקע השיאים שנרשמים כמעט מידי יום בשבועות האחרונים ועל רקע החדשות הרעות מכיוונה של חברה טבע שעלולה להעיב בטווח הקצר. קשה לומר שרואים תיקון עמוק שמתקרב משום שהריביות הנמוכות לא מותירות למשקיעים כל חלופה ולכן כסף רב ממשיך לזרום לבורסה.

מדד המעוף
מדד ת"א 25 – גרף שבועי, 1,686.31 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד מניות ת"א - תקשורת 

אנחנו ממשיכים לעקוב אחרי מדד התקשורת. בסקירות הקודמות ציינו את פריצת ההתנגדות באזור 770 נקודות, וכמו כן צוין כי ככל הנראה המדד ימשיך בדרכו מעלה, בנתיים כך קורה והמדד ממשיך לזחול למעלה. נקודת ההתנגדות המעניינת הבאה סביב 870 נקודות.
מדד התקשורת 

מדד ת"א תקשורת – גרף שבועי, 833.94 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדד מניות ת"א – נפט וגז 

אנחנו ממשיכים לעקוב אחרי מדד ת"א נפט וגז. לאחר המפולת הגדולה שבאה עקב צניחה במחיר הנפט והאיומים הרגולטוריים החלו להגיע קונים בקצב הולך וגדל שתמכו במניות המדד. השבוע פרץ המדד התנגדות חשובה באזור 1,100 נקודות והיד עוד נטויה... כל עוד נראה התאוששות במחירי הנפט יגדל הסיכוי להמשיך ולטפס מעלה. ההתנגדות הבאה סביב 1,200 נקודות.
מדד מניות תא גז נפט 

מדד ת"א נפט וגז – גרף שבועי, 1,120.7 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדד S&P500  - ערב תיקון ?

נתחיל מהסוף – מגמת העליה עדיין קיימת. יחד עם זאת כפי שאנו מציינים כאן בסקירות האחרונות מדד ה-SP  מפגין חולשה. השבוע ראינו שהמדד הגיע ונשק בפעם השלישית לשיא אך בנתיים מתקשה לפרוץ אותו (טריפל טופ). אם גם הפעם לא נצליח לפרוץ את השיא יעלה משמעותית הסיכוי לתיקון טכני.
ורק נסב את תשומת ליבם של אלו שהמתינו לתיקון טכני במדד ה-DAX  שנמצא במגמת עליה ארוכה. אולי הגיע התיקון המיוחל.
מדד S&P500 
מדד S&P500 – גרף יומי, 2,104.99 נקודות. קרדיט: FXGraph


אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.