הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 2.12.2016 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 2.12.2016 - מערכת Best Trader

החדשות הן שאין חדשות...

אחרי הבחירות בארה"ב היו ציפיות לשינוי כלשהו אבל בפועל אנחנו רואים שהמגמות הישנות של החודשים האחרונים ממשיכות כמעט בלי שינויים. מה שעלה קודם לכן ממשיך לעלות (ראו למשל את מדד ה-S&P500 והדאו ג'ונס). מה שדשדש קודם לכן ממשיך לדשדש (למשל: למשל מדד המעו"ף, מדד הדאקס) וגם הסקטורים שירדו קודם לכן ממשיכים במגמות הישנות   (למשל: חברות הפארמה כמו טבע, פריגו, מיילן ובארה"ב: פייזר-PFE, אלי לילי-LLY ועוד). אם מחפשים שינויים ניתן למצוא אותם במדד הנאסד"ק 100 / מניות הטכנולוגיה שמראים סימני חולשה.  מנגד זינוקים חדים במיוחד ממשיכים במניות הפיננסים/הבנקאות בארה"ב שרושמות זינוקים של עשרות אחוזים מאז תוצאות הבחירות (מניית וולס פארגו-WFC , בנק אוף אמריקה- BAC , סיטיגרופ-C, גולדמן זאקס-GS, גיי.פי. מורגן צייס- JPM, ברקשייר התוואי-BRK-B ועוד).

מדד המעו"ף – מבחינת מדד המעו"ף אין כרגע שינוי משמעותי. המעו"ף תקוע בתוך מלבן, בתוכו יש ימים ספורים שהוא עולה ולאחר מכן ימים ספורים שבהם הוא יורד. לא ממש מעניין מישהו בשלב זה, לפחות עד שיפרוץ את המלבן לכיוון כלשהו. 
גרף מדד המעף 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי 1,438.25 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד הדאקס הגרמני  

עוד אחד מהמדדים שמדשדשים בשבועות האחרונים בטווח צר (ממש מלבן)הוא מדד הדאקס הגרמני. אמנם  הוא המדד שבחודש יולי דווקא פרץ מעלה ושבר רצף יורד אולם מאז אותה פריצה נעצר ופשוט מדשדש. יתכן והשבועות הקרובים יוציאו אותו מהדשדוש בו הוא נמצא אם תימשך האווירה החיובית בארה"ב.
גרף מדד הדאקס 
מדד הדאקס – גרף שבועי 10,534 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד S&P500  - נסחר השבוע בשיא כל הזמנים

לאחר שמדד ה-S&P500  נתמך במקום שבו כולם ציפו זה היה עיניין של זמן עד שיזנק לשיא חדש והשבוע קיבלנו את זה. כעת צפוי המדד שפרץ את רף ה-2190 נק' לשוב ולבחון את נקודת הפריצה ואם יקבל בה את התמיכה הצפוי נראה עוד זינוקים מעלה במדד. כאמור הזינוק הזה לא מובן מאליו משום שהוא מגיע כנגד ציפיות הפרשנים שניבאו כי אם טראמפ יבחר השוק יקרוס אך כאמור בניגוד לציפיות הקונים הגיעו, תמכו בשוק וראינו זינוק חד מעלה. כפי שציינו כאן, החודשיים הקרובים יביאו עימם לא מעט תנודתיות הן בגלל תוצאות הבחירות המפתיעות בארה"ב והתזוזות הנלוות לכך והן בגלל הציפיות להעלאת ריבית.
גרף  מדד S&P 500 
מדד S&P500 – גרף שבועי 2,191 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בסקירה/כתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.