הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> שיא היסטורי חדש. ה-S&P 500 כובש את רמת 1,700 הנק'!

שיא היסטורי חדש. ה-S&P 500 כובש את רמת 1,700 הנק'!

02-08-2013

מדדים

מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות"
וול-סטריט נסקה וקבעה שיאים חדשים ביום הראשון של אוגוסט, בעוד היא דוחפת את מדד ה-S&P 500 מעל לנקודת הציון 1,700 נק' בפעם הראשונה בהיסטוריה. המשקיעים הריעו אתמול לסבב מעודד של דוחות כלכליים, רגע לפני דו"ח התעסוקה הרשמי לחודש יולי.
העליה במחירי המניות יעזור לטעת אמון וזה יוליד אמון נוסף אצל המשקיעים. יחד עם זאת, היתה ריצה נהדרת בשוק ובזמן מסויים התיקון יגיע. אך עדיין, ישנו מספיק מומנטום כך שהשנה תיסגר גבוה מהנקודה הנוכחית.
המדדים הגדולים סגרו את חודש יולי הטוב ביותר מאז 2010 ביום רביעי. עד כה השנה מדד הדאו וה-S&P 500 נסקו ביותר מ-19%, בעוד הנאסדק זינק באופן מרשים עם עליה של 21%.
מניית גוגל (GOOG) קפצה ב-1.9% לרמה של 904.22$ ומניית אפל (AAPL) טיפסה ב-0.9% לרמה של 456.67$ כאשר הן בין החברות שנותנות את הדחיפה המשמעותית ביותר ל-S&P 500. בין מניות הפיננסים, ג'יי.פי.מורגן (JPM) קפצה ב-1.5% לרמה של 56.54$ בעוד בנק אוף אמריקה (BAC) עולה ב-2.4% לרמה של 14.95$.
הנתונים על דרישות האבטלה בפעם הראשונה ונתוני הייצור יצאו טוב יותר מהצפוי. מדד מנהלי הרכש ISM לחודש יולי זינק לרמתו הגבוהה ביותר מאז יוני 2011. ה-ISM הראה התרחבות בהרבה אזורים שונים והוא אחד הסיבות המשמעותיות שוול-סטריט רצה אתמול.
בין התנועות המשמעותיות אתמול בוול-סטריט, ילפ (YELP) זינקה ב-23.2% לרמה של 51.50$ לאחר שאתר הסיקורים דיווח על הפסד נמוך מהצפוי והגיש למשקיעים תחזית חזקה להמשך השנה. פיוניר נטורל ריסורסס (PXD) היתה החזקה ביותר במדד ה-S&P 500 לאחר שדיווחה על תוצאותיה לרבעון השני. המניה סגרה בעליה חדה של 12.5% לרמה של 174.15$ לאחר שהגיעה מוקדם יותר לשיא כל הזמנים ברמת 180.99$.
בין המניות שירדו, אקסון מובייל (XOM) השילה 1.1% לרמה של 92.73$, הירידה הגדולה ביותר במדד הדאו וה-S&P 500, לאחר שחברת הנפט דיווחה על ירידה ברווח הרבעוני על רקע תפוקת נפט וגז נמוכים ורווחים נמוכים מעסקי זיקוק הנפט ומוצריו.
שישי: דו"ח התעסוקה לחודש יולי הולך לעמוד במרכז העניינים היום בוול-סטריט. קונצנזוס וול-סטריט עומד על תוספת של 184 אלף משרות, ירידה קלה מתוספת של 195 אלף משרות שנוספו בחודש יוני. רמת האבטלה צפויה לרדת בעשירית האחוז למטה לרמה של 7.5%.

אחרי הנעילה: מניית לינקדאין (LNKD) זינקה ב-6.3% לרמה של 226.51$ לאחר צלצול הפעמון לסגירה. המשקיעים מיהרו לקנות את המניה לאחר שהחברה דיווחה על קפיצה בהכנסות של הרבעון האחרון. עוד אחרי הסגירה מניית "שומרי משקל" WTW עשתה דיאטה ונפלה ב-15.5% לרמה של 39.75$ לאחר תחזית רווחים חלשה.

 

 

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.