הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> השוק מחפש כיוון בשיא כל הזמנים!

השוק מחפש כיוון בשיא כל הזמנים!

מדדים

מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי מכללת מגמות


מדד הראסל 2000 חצה את רמת 1,000 הנק' בפעם הראשונה בהיסטוריה אתמול בעוד ה-S&P 500 מצליח פעם נוספת לקבוע שיא חדש של כל הזמנים במהלך היום. אלו היו חלק מרגעי השיא החשובים של מה שהיה יום מסחר אפרורי למדי ללא חדשות משמעותיות שיכלו לשמש זרז עבור שחקני השוק. בסיום היום ניתן לומר כי אף מחנה לא היה משוכנע בדרכו, לא הקונים ולא המוכרים. המדדים המרכזיים בילו את היום פעם אחת בטריטוריה הירוקה ופעם אחת בטריטוריה האדומה, אך לא הצליחו לרשום מרחק גדול מהקו הנייטרלי בשום נקודה במהלך היום.
מוקדם במהלך המסחר, סנטימנט המשקיעים היה אופטימי על רקע מספר של עסקאות רכישה לרבות רכישתה של Tumblr – שירות הבלוגים -ע"י Yahoo ברכישה בשווי 1.1 מיליארד דולר במזומן. העסקה מסמנת את הרכישה הגדולה ביותר של רשת חברתית מזה שנים ועוברת את רכישתה של אינסטרגראם ע"י פייסבוק בעסקה בשווי של 1 מיליארד דולר בשנה שעברה.  יחד עם זאת למרות העסקה, האופטימיות לא הצליחה להזריק חיים למניות למשך זמן ארוך מדי.
בין המניות הרצות החברות הסולאריות זינקו לאחר שג'יי.איי סולאר (JASO 9.55$) נסקה בעקבות עליה בלתי צפויה בהכנסות החברה וצמצום חד בהפסד הרבעוני. המשקיעים נהרו למניית JASO שסיימה את היום בעליה חדה של יותר מ-70%. מניות נוספות בסקטור תפסו טרמפ וכך פירסט סולאר (FSLR 54.89$)  זינקה ב-9.82% בעוד סולאר סיטי (SCTY 51.60$( מסיימת את היום בעליה חדה של 14.66%.
שלישי: דוחות רווח מחברות הקמעונאות יתפסו את אור הזרקורים של וול-סטריט היום, אך הסוחרים ימשיכו לשמור עין אחת פרודה על כל דבר שיצא מהפדרל ריזרב. המנכ"לים של אפל (AAPL) ושל ג'יי.פי.מורגן (JPM) יהיו על "הכסא החם" עבור סיבות שונות ביום שלישי בבוקר. ג'י.פי.מורגן עורכת את האסיפה השנתית של בעלי המניות בשעה 10:00 שעון ניו-יורק והעניין הרב של המשקיעים יהיה האם ההצבעה תאפשר למנכ"ל וליו"ר, ג'יימי דיימון, להמשיך לכהונה נוספת בתפקיד.
מנכ"ל אפל, טים קוק, יופיע לפני פאנל של הסנאט בשעה 9:30 בעניין של התחמקות החברה ממס. הטענה שמושמעת כלפי אפל היא שזו השתמשה במקלט מס באירלנד כדי להתחמק מתשלומי מס, אך אפל מצידה טוענת כי לא השתמשה בגימיקים וכי היא שילמה כמות יוצאת דופן של מס בשנת 2012 שהתקרב כמעט ל-6 מיליארד דולר. עוד היא טוענת כי יש לשנות את חוקי המס והיא מצידה איננה עושה שום דבר שגוי.
באשר לדוחות הרווח, HD, SKS, TJX, BBY, DKS ו-AZO תדווחנה לפני צלצול הפעמון לפתיחה. המשקיעים מעוניינים לראות כיצד מזג האוויר הקר באביב האחרון השפיע על שולי הרווח של הקמעונאיות ומה יש להנהלות לומר באשר לתחזיות להמשך השנה ולצרכן האמריקאי.

מבצע

 

אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה.


הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.