הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 23.10.2015 - מערכת Best Tarder

סקירת מדדים שבועית 23.10.2015 - מערכת Best Tarder

מדד המעו"ף – בסקירה הקודמת כתבנו כאן ש"רצועת התמיכה הבאה שבה יתקל המעוף מצויה בין 1420-1495 נקודות ובמקביל ציינו כי המבחן הראשון של מדד המעוף נמצא כבר כאן מעבר לפינה ב-1540-1550 ולאחר מכן ב-1620 נקודות". אז אכן המדד נחלץ מהמאבק על רצועת התמיכה וכבר כמה ימים נאבק על רצועת ההתנגדות באזור שצויין. את שבוע המסחר נעל המעוף על 1545 נקודות. כפי שכתבנו התמודדות מוצלחת עם ההתנגדויות עשויה להביא את המעוף לבחון את רמות השיא ולהשאיר מאחור את התיקון אבל לא נקדים את המאוחר, את זה נשאיר לסקירות הבאות רק נציין שבשבועות האחרונים אנו רואים הצטרפות של יותר מניות ל"חגיגה". מדדי הנפט-גז ומדד מניות התקשורת עולים יחד עם המדד. הבעיה היא שמדד הבנקים ממשיך לדשדש ומעיבות על המדד מניות טבע ופריגו שתרמו רבות לעליית המדד עד לא מכבר ובשבועות/חודשים האחרונים איבדו כ-20% וכ-27% אחוזים בהתאמה. באופן כללי ניתן לומר שהתשתית לבחינת רמות השיא כבר קיימת ושקיים סיכוי יותר מסביר שאנחנו בפתחו של ראלי סוף השנה.
מדד תא 25 
מדד ת"א 25 – גרף יומי 1,545.29 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדדי חו"ל מדד: S&P500 

בסקירה הקודמת ציינו ש"מדד ה-SP500 נבלם בתחתית כפולה וביצוע זינק מטאורי" (רחוק כבר כ-10% מהשפל). הוספנו וכתבנו שהמדד נראה הפעם הרבה יותר טוב מהפעמים הקודמות ושהשוק משדר יותר אופטימיות ונראה כי הפעם המדד ידע לצלוח את ההתנגדות. ציינו את נקודות ההתנגדות (שכרגע נראה שצלחנו אותן במעט) וכתבנו שאם יוכל להן צפוי המדד לנסות ולבחון את רמות השיא סביב 2130 נקודות. אנו עדיין עומדים על כך שסגירת שבוע זה מעל הרמות הנוכחיות ב-2052 נקודות עשויה להביא את ה-SP500 לנסות ולבחון את השיא. חשוב לציין שיום המסחר הנוכחי (שישי) חשוב משום ששבוע המסחר עדיין לא ננעל. נסכם ונאמר שהאופטימיות חוזרת והכיוון הכללי הוא למעלה.
S&P 500 
מדד S&P500 – גרף יומי 2,052.51 נקודות. קרדיט: FXGraph
מדד ה- DAX : כשמנתחים את כל המדדים ומדברים על התאוששות בכולם זה כמובן נכון גם לגבי מדד הדאקס אך אם בסקירה הקודמת הדאקס היה ה"סוס עם הפתיחה החלשה יותר" כרגע התהפכו הדברים והדאקס צבר מומנטום ונראה מצויין להמשך. הדאקס כבר זינק בכ-12% מהתחתית שנרשמה בסוף חודש ספטמבר. אמונם של הקונים שב בהדרגה לאחר שבירת כל התנגדות. אם ידע הדאקס להתמודד בהצלחה עם ההתנגדות המשמעותית באזור 10,850-10,900 נק' אנו צפויים לראות ניסיון לבחינת שבירת שיא חדש בדאקס.
מדד הדאקס 
מדד הדאקס – גרף יומי 10,491 נקודות. קרדיט: FXGraph

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.