הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> אמזון ומיקרוסופט מזנקות אחרי הנעילה! מאת שלמה קופר 25.10.2013

אמזון ומיקרוסופט מזנקות אחרי הנעילה! מאת שלמה קופר 25.10.2013

25-10-2013

מדדי וול סטריט

מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות"
מניות וול-סטריט המשיכו את התנועה העולה שלהן ביום חמישי בעוד הנתונים הכלכליים הבליטו את הדעה לפי תוכנית התמריצים הכלכלית תישאר ללא פגע לפחות לעתיד הנראה לעין. במקביל דוחות הרווח של פירמות אמריקה הציעו מעט חדשות מעודדות. מדד ה-S&P 500 סיים בעליות של 0.33%.
מניית פיולט גרופ (PHM) זינקה לאחר שחברת הנדל"ן דיווחה על תוצאותיה האחרונות ואמרה כי ההאטה בהזמנות בתים חדשים תהיה "לזמן קצר בלבד". המניה קפצה ב-7% לרמה של 17.75$ והיתה העולה הגדולה ביותר במדד ה-S&P 500. מניות נדל"ן אחרות נהנו מהאופטימיות ורשמו גם הן עליות נאות. מניית די.אר.הורטון (DHI) עלתה ב-2.1% לרמה של 19.87$ בעוד מניית ביזר הומס (BZH) הוסיפה 1.5% לרמה של 19.41$.
הנתונים הכלכליים לפני הפתיחה על נתוני דרישות האבטלה הראו כי כמות האמריקנים שביקשו קצבאות בפעם הראשונה נפלה מתחת לציפיות בשבוע שעבר. ביום שלישי הנתונים הראו כי המעסיקים הוסיפו פחות משרות מהצפוי בספטמבר. נראה כי השוק מעוניין כי השוק מעוניין במספרים פושרים. כאלו שאינם גרועים אך גם אינם טובים, משהו באמצע. מה השוק יאהב הוא מספרים שממשיכים לתת לנו היעדר בהירות מאחר שאם לפד אין תחזית ברורה, הם בוודאי לא הולכים לדבר על נסיגה.
אחרי הנעילה הודיעה טוויטר כי היא מתכוונת להנפיק 70 מיליון מניות בטווח מחירים של $17-$20 בהנפקה לציבור, אשר תתן ערך של 10.9 מיליארד דולר לחברה. עוד אחרי הנעילה  מניית אמזון (AMZN) ומיקרוסופט (MSFT) זינקו לאחר פרסום דוחות הרווח. אמזון עלתה 7.8% לאחר שפרסמה הפסד רזה מהתחזיות המוקדמות ונתוני מכירות חזקים. מיקרוסופט עלתה 5.6% לרמה של 35.60$ לאחר שהרווח עלה על התחזיות.
"התחזית שלנו היא לצמיחה ברווחים של 5 או 6 אחוזים השנה, בשנה הבאה וככל הנראה גם ב-2015", אמר סקוט וורן, אסטרטג מניות בכיר בוולס פארגו. "הכלכלה מפגינה צמיחה מאוד מתונה, סביבת אינפלציה מתונה וזה לא הולך להשתנות... אך ערכי המניות עדיין סבירים ומתחת לממוצע ההיסטורי", הוסיף. למרות שוורן מאמין כי העליות החדות בשוק יביאו אותו להתמתנות וכי ה-S&P יסיים את השנה בטווח של 1650-1700 נק'. הוא מאמין כי המדד יעלה לרמה של בין 1850 ו-1900 נק' עד סוף 2014.
מניית אפל (AAPL) עלתה ב-1.3% לרמה של 531.91$, לאחר שהמשקיע קארל אייקן, קרא במכתב פומבי למנכ"ל החברה טים קוק, להתחיל בתוכנית מיידית בגובה 150 מיליארד דולר לרכישה בחזרה של המניה בשוק הפתוח. אייקן כעת מחזיק 4.7 מיליון מניות אפל, עליה מרמה של 4 מיליון מניות.
סימנטק (SYMC) צללה ב-12.7% לרמה של 21.49$ והובילה את היורדות במדד ה-S&P 500, לאחר שדיווחה על הכנסות נמוכות מהצפוי והציגה תחזית הכנסות מאכזבת, הודות לביקושים חלשים עבור מוצרי אחסון ואבטחה.
שישי: היומן הכלכלי יציג את הזמנות המפעלים למוצרים בני קיימא בשעה 8:30 לפני הפתיחה. מאוחר יותר במסחר בשעה 9:55 יתפרסם מדד בטחון הצרכנים החשוב. הרודשואו של טוויטר מתחיל. אפל תציג את מכירות דגמי הטלפון החדשים 5C ו-5S בחו"ל. בין החברות שתדווחנה לפני הפתיחה: PG ו-UPS.

 

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה. 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.