הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> 'בלאק פרידיי' רשתות השיווק מתכוננות להסתערות של הקונים מאת שלמה קופר 28.11.2013

'בלאק פרידיי' רשתות השיווק מתכוננות להסתערות של הקונים מאת שלמה קופר 28.11.2013

28-11-2013

מדדי וול סטריט

מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות"
שישי: לאחר 'חג ההודיה' שנחגג בארה"ב ביום חמישי ובו וול-סטריט נותרה סגורה, הבורסה תיפתח למסחר ביום שישי למחצית היום בלבד. זהו ה'בלאק פרידיי' בארה"ב והקונים מסתערים על הדילים הטובים ביותר שמציעות ביום זה רשתות השיווק. מניות הקמעונאות צפויות להיות במרכז העניין של הסוחרים היום. יום שישי הוא יום המסחר האחרון לחודש נובמבר. המדדים רושמים עליות משמעותיות בחודש זה. הדאו ג'ונס עם עליה של 3.6%, ה-S&P 500 עם עליה של 2.9% והנאסדק עם עליה של 3.2%. מעל כולם צוחק לו מדד הראסל 2000 עם עליה חדה של 3.7%.

עכשיו, לאחר שהאמריקאים סיימו את ארוחת 'תרנגול ההודו' שלהם, הסוחרים יוכלו להתפנות ולהעביר את הפוקוס לחודש דצמבר שיתחיל בשבוע הבא, שידוע מסורתית כתקופה שמחה לשוק המניות. בהתחשב בכך שהמדדים בוול-סטריט רושמים עליות גדולות מ-20% מתחילת השנה, ההיסטוריה אומרת לנו שיש סיכוי של 80% לעליות בחודש דצמבר. שיעור העליה הממוצע עומד על 2.3% עבור מדד ה-S&P 500.

 

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה. 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.