הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> היום השלישי

היום השלישי

28-06-2013

 

גרף

 

מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות"

וול-סטריט סגרה בסמוך לגבוה היומי ביום חמישי, כאשר היא רצה זה יום המסחר השלישי ברציפות, נתמכת ע"י מצבור של נתונים כלכליים מעודדים ולאחר מספר נאומים של בכירים בפדרל ריזרב שאמרו כי לבנק המרכזי יש עוד זמן לפני שהוא יחל בנסיגה מתוכנית רכישות האג"ח. מדד ה-S&P 500 סגר את המסחר בעליה של 0.6% עם 9 מתוך 10 הסקטורים שמרכיבים אותו רושמים עליות.
נתונים כלכליים חיוביים מסין עזרו להרים את האווירה בשוק, לאחר שהרווחים בסקטור התעשייה עלו באופן מפתיע ובלתי צפוי ב-15% בחודש מאי בהשוואה לחודש מאי אשתקד. הנייקי היפני זינק בכמעט 3%, כאשר הוא רושם את הזינוק באחוזים הגדול ביותר ב-13 ימי המסחר האחרונים. כל נתון שיוצא בימים אלו מסין משפיע בצורה משמעותית, כאשר המשקיעים נואשים לכל סימן כי הכלכלה השניה בגודלה בעולם עדיין צועדת בכיוון הנכון.
בזירה הכלכלית, מספר תביעות האבטלה בפעם הראשונה ירדו ב-9,000 בשבוע האחרון לרמה מתואמת שנתית של 346 אלף, כך ע"פ משרד המסחר, נתון שעמד בשורה אחת עם הציפיות המוקדמות. מדד בטחון הצרכנים רשם ריבאונד של 0.3% בחודש מאי. להערכתנו הנתון האחרון גורם לפד להיות אפילו בטוח יותר בעצמו כי הם עושים את הדברים הנכונים. עוד נתונים כלכליים משוק הדיור הגיעו לשוק עם מכירות הבתים בהמתנה שעלו ב-6% בחודש מאיר והגיעו לשיא של 6 שנים.
מדד ה-S&P 500 חזר מרמות קיצון של מכירות יתר בלתי מוצדקות חזרה לממוצעים הנעים ל-20 יום ו-50 יום. הגאפ אפ של הפתיחה, הוציא את הרוח מהמפרשים להרבה קונים שחיפשו לקנות את השוק, אך נרתעו לאחר הקפיצה המוקדמת ביום. כך השוק נותר לתנועה צידית לאורך כל היום. נר הדוג'י שנוצר על גרף הדיילי בעל הזנב הארוך מלמעלה מצביע על היעדר הכוח של הקונים. השוק הגיע לגבוה של ה-20/6 אך נכשל במשימה להכנס לתוך הגאפ שפתוח עד לרמת 163.45 נק' בתעודת הסל SPY.
שישי: השיקגו PMI והקריאה האחרונה על מדד בטחון הצרכנים של אוניברסיטת מישיגן ירדו לוול-סטריט בשעה 9:45 ו-9:55 בהתאמה.
 

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.