הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> הפדרל ריזרב מתכנס לישיבה בת יומיים! - מאת שלמה קופר 29.10.2013

הפדרל ריזרב מתכנס לישיבה בת יומיים! - מאת שלמה קופר 29.10.2013

29-10-2013

מדדי וול סטריט

מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות"
מדד ה-S&P 500 רשם שיא היסטורי נוסף ביום שני, בעוד הציפיות הן גבוהות כי הפדרל ריזרב ישמור על תוכנית התמריצים במקומה בפגישתו שמתחילה היום ותימשך עד ליום רביעי בצהריים. אך השינוי הכללי בשוק היה קטן, כאשר מדד הדאו ג'ונס ומדד הנאסדק מסיימים בירידות קלות, לאחר שהריצה החדה למעלה בשבועות האחרונים איבדה חלק מהמומנטום. המשקיעים מחכים לעוד אינפורמציה במונחים של דוחות רווח ודוחות כלכליים. הטון של השוק בסה"כ נשאר חיובי, אך קצב העליות עלול להתחיל ולהאט מהקצב אותו ראינו בשבועות האחרונים.
מדד ה-S&P 500 עלה ב-6.4% מאז ה-8 באוקטובר, אז נסחר ברמתו הנמוכה ביותר במהלך שיתוק הממשלה בוושינגטון והמריבה בקפיטול היל על העלאת תקרת האשראי. המדד רושם עליה של 23.6% מאז תחילת השנה.
אנחת רווחה מסיום המבוי הסתום הפוליטי וציפיות המשקיעים כי הפד יותיר את תוכנית התמריצים ללא שינוי לפחות בחודשים הקרובים עקב השיתוק בן 16 הימים בממשלה, דחפו את המניות למעלה.
מניית אפל (AAPL) עלתה ב-0.8% לרמה של 529.88$ לפני פרסום דוחות הרווח שלה ועזרה למדד ה-S&P 500 להתקדם במהלך היום.
ג'יי.סי.פני (JCP) זינקה ביותר מ-8% לרמה של 7.39$ לאחר שהקמעונאית אישררה את הציפיות למכירות חיוביות ברשת במהלך הרבעון השלישי. קמעונאיות אחרות נסחרו בעליות לרבות קוהלס (KSS), נורדסטורם (JWN) ומייסיס (M) שעלו ב-1.86%, 1.48% ו-1.23% בהתאמה בתגובה להודעה של JCP.
בזירה הכלכלית, התפוקה התעשייתית עלתה ב-0.6% בספטמבר, כאשר היא רושמת את העליה החדה ביותר מזה 7 חודשים. במקביל, מכירות הבתים בהמתנה נפלו ב-5.6% לרמה של 101.6 נק' בספטמבר, הירידה החודשית הרביעית במספר. מניות הנדל"ן הגיבו בצורה שלילית לחדשות הכלכליות. טול ברדרס (TOL) ירדה ב-0.68% לרמה של 33.58$ בעוד ביזר הומס (BZH) רשמה ירידה חדה של כמעט 4% לרמה של 18.78$.
שלישי: בעוד הפדרל ריזרב מתחיל בפגישתו בת היומיים שתסתיים ביום רביעי עם הצהרת המדיניות, המשקיעים היום יחפשו ללמוד כיצד הצרכנים התנהגו רגע לפני השיתוק הממשלתי. הכלכלנים מצפים כי המכירות הקמעונאיות לחודש ספטמבר עלו ב-0.1%, כאשר המספרים צפויים להשתחרר בשעה 8:30 שעון ניו-יורק. הדו"ח הוא אחד מרבים שהתעכבו כאשר המששלה הושבתה למשך 16 ימים החל מה-1 לאוקטובר.

 

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה. 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.