הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> דבר לא עוצר את השוק! מאת שלמה קופר 30.10.2013

דבר לא עוצר את השוק! מאת שלמה קופר 30.10.2013

 30-10-2013

מדדי וול סטריט
מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות"
מדד הדאו-ג'ונס ומדד ה-S&P 500 צעדו לעבר שיא חדש נוסף ביום שלישי, לאחר שנתונים כלכליים תמכו בדעה כי הפדרל ריזרב ישמור על תוכנית התמריצים ללא שינוי בחודשים הקרובים לפחות. מניית י.ב.מ (IBM) המהווה את המשקל הגבוה ביותר במניות הדאו-ג'ונס רצה למעלה ותמכה במדד הדאו לאחר שמועצת המנהלים הודיעה על תוכנית ענק לרכישת המניות בחזרה בשוק הפתוח שתסתכם ב-15 מיליארד דולר. IBM זינקה ב-2.7% לרמה של 182.12$ מדד הדאו ג'ונס סיים בעליה של 0.72% בעוד מדד ה-S&P 500 נעל את היום בעליה של 0.56%.
בנתונים הכלכליים האחרונים שפורסמו, מדד בטחון הצרכנים נפל בצורה חדה בחודש אוקטובר הודות לחששות על ההשפעה של השיתוק בממשלת ארה"ב על הכלכלה. הנתונים הוסיפו עדויות לצמיחה הכלכלית המקרטעת, בדיוק כאשר הפדרל ריזרב החל את פגישת המדיניות למשך יומיים. הציפיות הן גבוהות כי הבנקאים אינם צפויים לגעת בתוכנית המדיניות הנוכחית ויעדיפו לחכות לראיות עד כמה הריב בוושינגטון סביב התקציב פגע בכלכלת ארה"ב.
בין המניות שעצרו חלק מהעליות ב-S&P 500 ובנאסדק, היתה מניית אפל (AAPL) שנפלה ב-2.5% לרמה של 516.68$, יום לאחר פרסום דוחותיה.
רביעי: השוק מתמחר כי הפדרל ריזרב יצהיר בסיום פגישתו בת היומיים בצהריים, על המשך מדיניות הצפת שוק ההון בכסף על מנת לתמוך בכלכלה. הפד צפוי לשחרר את הצהרת המדיניות בשעה 14:00 שעון ניו-יורק. לא תהיה הפעם מסיבת עיתונאים.
עוד המשקיעים צפויים לפקוח עין על סקר ה-ADP למגזר הפרטי, שצפוי להראות כי שוק התעסוקה הפרטי יצר 150 אלף משרות חדשות בחודש אוקטובר, נמוך במקצת מכמות של 166 אלף שהוסיף בספטמבר. עוד ביומן הכלכלי מדד המחירים לצרכן שפירסומו התעכב בעקבות השיתוק בוושינגטון. הנתון ישוחרר בשעה 8:30.
בין החברות הגדולות שתדווחנה לפני הפתיחה: GM, CMCSA, GLW ו-BAH. אחרי הנעילה תדווחנה: FB, KFT, ALL, MET ו-V.
אחרי הנעילה: מניית הרשת החברתית למגזר העסקי לינקדאין (LNKD) צנחה ב-3.3% אחרי הנעילה לאחר שהחברה העבירה תחזית הכנסות שמרנית לרבעון הרביעי של השנה ולשנת 2013 כולה. LNKD סיימה את המסחר הסדיר בעליה של 1.7%.
מניית אלקטרוניקס ארטס (EA) המפתחת ומשווקת משחקי וידאו עלתה ב-3.8% במסחר המאוחר, לאחר שהחברה דיוחה על דוחות רווח חזקים מהצפוי. 

 

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה. 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.