הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> השוק קוטע רצף של 3 ימי ירידות. מיקרוסופט מזנקת

השוק קוטע רצף של 3 ימי ירידות. מיקרוסופט מזנקת

09-08-2013

מדדים

 

מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות
וול-סטריט הרימה את הראש למעלה ביום חמישי, בעוד היא קוטעת 3 ימי ירידות רצופים לאחר ראלי במניית מיקרוסופט (MSFT) שעזרה לעורר את כל סקטור הטכנולוגיה. 3 המדדים הגדולים נפטרו מירידות מוקדמות לאחר שמניית מיקרוסופט זינקה למעלה וסגרה בעליה של 2.6% ברמה של 32.89$ במחזור מסחר כבד. מדד ה-S&P 500 סגר עם עליות של 0.4% למרות מכירות החיסול של השעה הראשונה. סקטור הטכנולוגיה המיוצג ע"י תעודת הסל XLK עלה ב-0.33% בסיום היום.
טסלה (TSLA) המריאה ב-14.3% לשיא 52 שבועות ברמה של 153.48$, יום לאחר שיצרנית הרכב החשמלי דיווחה על רווח בלתי צפוילרבעון האחרון שנסגר. המניה אהובה במיוחד על סוחרי המומנטום בשנה האחרונה ורושמת עליות של 350% מתחילת שנת 2013.
המניות גלשו למטה במרבית השבוע הנוכחי, כאשר הן נסוגות משיא כל הזמנים בשבוע שעבר, על רקע חששות כי הפדרל ריזרב יחד להפחית את מאמצי תוכנית התמריצים השנה בעוד הכלכלה מתאוששת. העליות בשוק המניות קשורות קשר הדוק לתוכנית התמריצים של הפד ומשקיעים רבים חוששים כי הצמיחה בכלכלה עשויה להיכבות ללא התערבותו של הפד.
מחזורי המסחר פעם נוספות היו דלילים, עם 5.81 מיליארד מניות שנסחרו בבורסת ניו-יורק ובבורסת הנאסדק, מתחת לממוצע היומי של 6.35 מיליארד. מחזור המסחר טרם השכיל לעלות מעל ל-6 מיליארד מניות בכל יום מסחר השבוע.
מניית גרופון (GRPN) במופע זיקוקי דינור רשמה עליות נהדרות של 21.6% כאשר היא חוצה את רף 10$ ומתיישבת בסוף היום ברמה של 10.60$. לאחר הנעילה ביום רביעי, חברת הקופונים באינטרנט הודיעה על הכנסות שהיכו את תחזית האנליסטים ונקבה בשמות חדשים לכסא מנכ"ל החברה ולכסא היו"ר.
ג'יי.פי.מורגן (JPM) היתה בין המניות הגרועות במדד הדאו ג'ונס. המניה נפלה ב-0.9% לרמה של 54.83$. ג'יי.פי.מורגן הוא הבנק הגדול ביותר בארה"ב ע"פ נכסים ועומד בפני האשמות ע"י משרד המשפטים האמריקאי בנוגע למכירת אג"ח מגובות משכנאות.
בזירה הכלכלית הנתונים הראו כי דרישות האבטלה בפעם הראשונה עלו פחות מהצפוי לרמה של 333 אלף בשבוע שעבר, בעוד הממוצע של 4 השבועות האחרונים יורד לרמה של 335 אלף, הרמה הנמוכה ביותר שנרשמה מאז המיתון של 2007 עד 2009. עוד המשקיעים הריעו אתמול לסין שדיווחה על נתוני סחר גבוהים מהצפוי לחודש יולי, ניתור משמעותי לאחר אכזבה שנרשמה בדו"ח הקודם של יוני. סין העלתה את התקוות, כי הכלכלה מספר 2 בעולם הולכת לקראת התייצבות. מניות הסחורות לרבות קליף נטורל ריסורסס (CLF), ניו-מאונט מיינינג (NEM) ו-יו.אס.סטילס (X) רצו לאחר הדו"ח.
שישי: המסחר ביום שישי צפוי להיות מאופק, עם דו"ח על הרמות המלאי הסיטונאיות שעשוי למשוך מעט עניין. עבור הסוחרים היומיים זהו יום ההנפקות העמוס ביותר מאז תחילת השנה עם לא פחות מ-8 הנפקות חדשות. חדר המסחר של מגמות יהיה שם כדי להעביר את ההנפקות הטובות ביותר ולעזור לסוחרים להוציא את המיטב מהן.
אחרי הנעילה:  מניית ג'יי.סי.פני (JCP) נפלה ב-3% לרמה של 13.25$ במחזור מסחר בינוני. המניה זינקה במהלך המסחר הסדיר בכמעט 7%, לאחר שמנהל קרן הגידור, ביל אקמן, כתב במכתב למועצת המנהלים של ענקית הקמעונאות, כי על החברה להתחיל ולחפש מנכ"ל חדש בכדי להחליף את המנהל הזמני, מייק אולמן. אקמן הוא בעל המניות הגדול ביותר ב- JCP ויושב במועצת המנהלים של החברה. במכתבו הביע אקמן את תסכולו מכך שתהליך החיפוש איננו מהיר דיו והציב יעד של 30-45 יום להחלפתו.
מניית פרייסליין (PCLN) זינקה ב-5.4% לרמה של 984.04$ במחזור מסחר בינוני, לאחר שאתר הנסיעות המקוון דיווח על רווח רבעוני של 9.7$ למניהף לאחר תנופה בצמיחה בהזמנות מלונות והשכרות רכב.
רקספייס (RAX) נסקה ב-11.65% לרמה של 49.37$ במסחר המאוחר במחזור מסחר כבד, לאחר שחברת טכנולוגיית הענן דיווחה על רווח של 16 סנט למניה על מחזור מכירות של 375.8 מיליון דולר, בהשוואה לקונצנזוס וול-סטריט שעמד על רווח של 13 סנט למניה והכנסות של 372.2 מיליון דולר.
מונסטר בוורג' (MNST) נפלה ב-4.2% לרמה של 60.80$ במחזור מסחר בינוני. החברה פיספסה את תחזית האנליסטים ב-2 סנט לאחר שדיווחה על רווח בסך 62 סנט למניה.

 

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.