הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה

מניית לאומי - בנק לאומי - בל"ל

בנק לאומי לישראל בע"מ

"בנק לאומי" וחברות הבנות שלו מהווים את אחת הקבוצות הבנקאיות הגדולות בישראל ובפרמטרים רבים אף הגדולה ביותר. הקבוצה מספקת מגוון רחב של שרותים בכל תחומי הפעילות הבנקאית והפיננסית. הבנק הוקם תחת שם אחר בשנת 1902 והפך בשנת 1951 לבנק לאומי לישראל. משרדי ההנהלה הראשיים של הבנק ממוקמים בת"א אך פעילות של הבנק היא בינלאומית. הבנק מחזיק במגוון חברות העוסקות בניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות השתלמות, כרטיסי אשראי, נכסים בשוק ההון ועוד. בנוסף, לקבוצה השקעות בתאגידים הפועלים בתחומי הביטוח, תשתית, נדל"ן, תיירות ונופש, תקשורת ומדיה, ספנות ותעשיה כימית. בין אחזקותיה ניתן למנות את  אפריקה ישראל, החברה לישראל, פז ומגדל ביטוח. מניתיו של "לאומי" נסחרות בבורסה לני"ע בת"א ונכללות במדדיה המובילים ביניהם: מדד המעו"ף / מדד ת"א 25, מדד ת"א 100, מדד פיננסים 15, מדד ת"א בנקים (מדד הבנקים) וכן במדדים נוספים.

 

גרף המניה

 

 

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.